Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1600VA, IEC (BVX1600LI)
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1600VA, IEC (BVX1600LI) – APC
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1600VA, IEC (BVX1600LI) – APC (вид 1)
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1600VA, IEC (BVX1600LI) – APC (вид 2)
New
Товар відсутній
Код: 521110
Виробник: APC
Оплата
Багатофункціональність APC Easy UPS виражається у його архітектурі типу лінійно-інтерактивний, потужністю 900 Вт та здатністю працювати у діапазоні вхідної напруги від 140 до 300 В. Цей пристрій є оптимальним вибором для захисту вашого обладнання та забезпечення стабільного електропостачання.
Інтерфейс підключення USB
Артикул BVX1600LI
Виробник APC
Дополнительно не сумісний з БЖ з APFC
ЖК-дисплей без дисплея
Модель Easy UPS 1600VA, IEC
Потужність, Вт 900 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для мережевого обладнання, для побутової техніки, для холодильників, для домашніх ПК
Країна виробництва Індія
Потужність, ВА 1600 В*А
Кількість розеток 6 x IEC 320 C13
Тип виконання класичний
Автон. робота при max навантаж 1.1 хв
Розмір, мм (ШхГхВ) 140 x 390 x 190 мм
Вага, кг 10.2 кг
Час переходу на батарею, мс 6
Вбудована батарея 12V / 7AH x 2
Кількість АКБ 2
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Вхідна напруга 140 до 300 В
Гарантія, міс 24
Також шукають на 220 вольт
Акумуляторна батарея вбудована
Форма вихідної напруги апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Кількість IEC розеток, шт 6
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%