0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Екрани для проекторівПоказано з 1 по 20 із 79 (всього 4 сторінок)
☛Часті запитання про Екрани для проекторів

Екрани для проекторів в інтернет магазині EuroHim.com.ua

 

В інтернет магазині EuroHim.com.ua Ви можете купити екрани для проекторів різного типу та розміру. Щоб зробити замовлення, Вам потрібно вибрати потрібну діагональ екрану та тип полотна. Ми пропонуємо механічні та моторизовані екрани в білому та темному кольорах.

 

Типи полотен

У нашому інтернет магазині Ви можете купити екрани для проекторів з двома типами полотен: механічним та моторизованим. Механічні екрани для проекторів прості у використанні та не потребують додаткового елементу живлення. Моторизовані екрани мають електропривід, який дозволяє автоматично опустити та підняти екран за допомогою пульта дистанційного керування.

 

Розміри екрану

 

У нашому інтернет магазині Ви можете купити екрани для проекторів різної діагоналі. Ми пропонуємо екрани з діагоналлю 100 та 150 см. Вибір розміру екрану залежить від відстані від проектора до екрану та від кількості глядачів.

Купівля екрану для проектора

Якщо Ви хочете купити екран для проектора в інтернет магазині EuroHim.com.ua, то Вам необхідно вибрати потрібний тип полотна та розмір екрану. Після оформлення замовлення, наші менеджери зв'яжуться з Вами для уточнення деталей. Ми здійснюємо безкоштовну доставку по всій Україні.► Які типи екранів для проекторів пропонує EuroHim.com.ua?
► Який розмір екрану необхідно вибрати для проектора?
► Як здійснити купівлю екрану для проектора в інтернет магазині EuroHim.com.ua?

Топ 3 популярних товарів з характеристиками 
Тип полотна Розмір екрану Ціна
Механічний 100 см 2500 грн
Моторизований 150 см 4500 грн
Моторизований 100 см 3500 грн
Розгорнути