0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Автоакустика


У цій категорії немає товарів.


Купити акустику в авто

 Якщо ви хочете слухати улюблену музику під час водіння, купіть хороший автоакустику в машину. Є багато брендів, які виробляють і продають високоякісні акустику, які використовують передові технології.

 В інтернет-магазинах ви можете прочитати все про різні автомобільних стереосистемах, відгуки користувачів, перевірити рейтинги і навіть порівняти ціни на різні автомобільні музичні системи, перш ніж прийняти рішення про покупку. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше якась краща автоакустика і про те, як вибрати відповідну для вашого автомобіля.

БРЕНДИ АВТОМОБІЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ СИСТЕМИ:

 Існує багато відомих розробників, виробників і продавців audio аксесуарів, які пропонують стереосистеми для автомобілів. Ви можете купити автомобільну стереосистему Sony, Pioneer, JVC, Blaupunkt і Sound Boss і інших брендів.

 Крім бренду, є й інші фактори, які допоможуть вам вибрати автоакустику для вашого автомобіля. Розглянемо DIN вашого автомобіля Deutsches Institut Fur Normung або просто DIN - це слот в приладовій панелі вашого автомобіля, призначений для музичної системи. DIN є всесвітньо визнаним німецьким стандартом розміру стерео. DIN буває двох типів - одинарний і подвійний. Блок Single DIN має висоту 5,08 см (2 дюйми), а блок Double DIN має висоту 10,16 см (4 дюйма). Обидва ці пристрої мають ширину 17,78 см (7 дюймів). Таким чином, вам потрібно знати розмір DIN приладовій панелі вашого автомобіля, щоб зробити правельний вибір стереосистеми.

ПІДТРИМКА АУДІОФОРМАТІВ:

  Автомобільна акустика підтримує різні аудіоджерел і формати. Що стосується джерел звуку, більшість автомобільних стереосистем підтримують стандартний AM / FM-тюнер, DVD-плеєр, супутникове радіо, смартфон, iPod, карту пам'яті і / або USB-вхід. Коли мова йде про аудіоформаті, більшість аудіо систем підтримують популярні формати, такі як MP3, WAV і AAC.

  Купуючи автомобільну стереосистему онлайн, ви можете вибрати одну з них відповідно до підтримкою аудіоформатів.

Варіанти підключення:

 Високоякісні автомобільні стереосистеми мають кілька варіантів підключення для вашої зручності. Bluetooth, порти USB, порти AUX, технологія MirrorLink і Wi-Fi є популярними варіантами підключення для автомобільних музичних систем. Крім цих деталей, ви також можете купити стереосистему відповідно до маркою вашого автомобіля, таку як BMW, Audi, Datsun, Fiat і т. Д.

 Існують також автомобільні стереосистеми, які поставляються з іншими зручними функціями, такими як підключення до Android, знімна панель. і GPS-навігація, серед інших. У EuroHim ви купите потужну автомобільну стереосистему для вашого драйву.

видео с канала Автозвук.ЮА

Розгорнути
Категорії
Хіти тижня