0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Кухонні ножіПоказано з 1 по 20 із 1775 (всього 89 сторінок)
☛Часті запитання про Кухонні ножі

EuroHim.com.ua - краще місце щоб купити якісні кухонні ножі


 Японські кухонні ножі - це одна з найпопулярніших категорій кухонних ножів. Ці ножі відрізняються оригінальним дизайном, невисокою ціною і чудовими властивостями, такими як гострота леза і міцність рукоятки. Часто японські кухонні ножі виготовляють з дорогої сталі, що робить їх дуже кращими, ніж більш дешеві ножі.

► Чому слід купити кухонні ножі в інтернет магазині EuroHim.com.ua?


В інтернет магазині EuroHim.com.ua ви зможете купити японські кухонні ножі високої якості за доступною ціною. Тут ви знайдете широкий вибір різних моделей кухонних ножів, включаючи столові та ножі на підставці з магнітом. Магазин пропонує кухонні ножі, виготовлені з найкращої японської сталі, які забезпечують довгу службу і легку обробку продуктів. Крім того, всі кухонні ножі, які продаються в нашому магазині, відповідають всім вимогам стандартів виробництва і застосування, так що вони безпечні та надійні в експлуатації.

► Які кухонні ножі є у нашому магазині?


У нашому магазині ви можете знайти різні моделі кухонних ножів, що варіюються за довжиною і типом леза, деякі з них є із зручною рукояткою з магнітом і на підставці. Є ножі для різання м'яса, риби, хліба, фруктів і овочів, а також багато інших. Крім того, пропонуємо набори кухонних ножів, які стануть незамінним помічником у приготуванні їжі в будь-якій кухні.

► Які наші ціни на кухонні ножі?


 Ціни на кухонні ножі в інтернет магазині EuroHim.com.ua дуже доступні. Ми пропонуємо як дешеві, так і більш дорогі моделі кухонних ножів, які відрізняються довгим терміном служби і якістю виробництва. Ми завжди гарантуємо максимально низькі ціни на весь асортимент кухонних ножів, які є в нашому магазині.

Таблиця топ-3 популярних товарів категорії "Кухонні ножі" на EuroHim.com.ua:
 
Назва Тип леза Довжина Ціна
Ніхонська кухонна ніжка Тонкий ріжучий 15 см 450 грн
Японський кухонний ніж Тонкий ріжучий 20 см 650 грн
Кухонний ніж зі сталю високої якості Товстий ріжучий 18 см 850 грн


Не витрачайте гроші на дорогі та неякісні кухонні ножі. Ви можете купити якісні та доступні кухонні ножі в інтернет магазині EuroHim.com.ua. Порівняйте ціну та якість нашого товару з іншими магазинами і переконайтеся в нашому перевагам. Купуйте якісні кухонні ножі в нашому інтернет магазині вже сьогодні!
Розгорнути