0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

ДомкратиПоказано з 1 по 20 із 135 (всього 7 сторінок)
☛Часті запитання про Домкрати

Купити гідравлічний домкрат для авто в інтернет магазині EuroHim.com.ua

 В інтернет магазині EuroHim.com.ua ви можете купити гідравлічний домкрат для авто різної ємності: від 2 тонн до 20 тонн. Ви знайдете великий вибір підкатних і пневматичних домкратів для механічного підняття і утримання автомобілів. Якість продукції гарантується високим рівнем проектування та строгими вимогами до виготовлення. Відгуки нашого клієнтства свідчать про надійність і довговічність домкратів.

 

Вантажопідйомність домкратів

Домкрат 2 тонн: найкомпактніший домкрат серед всіх, які має гідравлічний привід. Його вага дуже мала і він гарно підходить для простих робіт на автомобілі. Ціна на домкрат 2 тонн починається від 1450 грн.

Домкрат 5 тонн: потужніший домкрат, який вже здатен піднімати серйозні вантажі до 5 тонн. Домкрат 5 тонн є досить компактним і може використовуватися в будь-якому сервісі, а також в домашніх майстернях. Ідеально підходить для автомобілів з великим кліренсом. Вартість домкрату 5 тонн починається від 2500 грн.

 

Домкрат 10 тонн: домкрат 10 тонн - максимальна грузопідйомність серед гідравлічних домкратів. Завдяки своїй міцності і довговічності, такий тип домкрату використовується для важких робіт на автомобілях і в грузових автосервісах. Ціна на домкрат 10 тонн від 4500 грн.

 

Домкрат 20 тонн: найпотужніший домкрат, який може підняти неймовірні 20 тонн. Такий гідравлічний домкрат використовується для роботи з великими вантажівками та спецтехнікою. Якщо вам потрібне знаряддя, яке без проблем піднімає важкі вантажі, домкрат 20 тонн стане найкращим вибором. Ціна на домкрат 20 тонн від 12000 грн.

 

Купити Підкатні домкрати

Підкатний гідравлічний домкрат - це такий гідравлічний домкрат, який має вбудований "підкатник", який дозволяє легко переміщатися на невелику відстань без знімає підніжки з під автомобіля. В інтернет магазині EuroHim.com.ua ви також можете купити підкатні домкрати на різні ємності - від 2 тонн до 10 тонн. Домкрати можуть бути електричні і пневматичні.

 

купити Пневматичні домкрати

Пневматичний домкрат - це ті ж гідравлічні домкрати, але замість механізму руху підйомника у пристрої знаходиться спеціальна камера, що наповнюється повітрям. У пневматичних домкратів, як правило, є гнучкі шланги, які дозволяють скерувати потік повітря в різних напрямках. В інтернет магазині EuroHim.com.ua є пневматичні домкрати, які клієнти можуть купити за прийнятною ціною.

 

Таблиця топ3 гідравлічних домкратів

Назва Ємність Максимальна висота Мінімальна висота Ціна
Гідравлічний домкрат 2 тонни 2 тонни 320 мм 140 мм від 1450 грн
Гідравлічний домкрат 5 тонн 5 тонн 510 мм 185 мм від 2500 грн
Гідравлічний домкрат 10 тонн 10 тонн 495 мм 200 мм від 4500 грн


 

► Яка є ємність гідравлічних домкратів в інтернет магазині EuroHim.com.ua?

В інтернет магазині EuroHim.com.ua ви можете знайти гідравлічні домкрати різної ємності: від 2 тонн до 20 тонн. Вибір дитини звісно залежатиме від специфіки роботи. Домкрат для заміни колеса іншої порушності обслуговується вибором гідравлічного домкрату від 2 тонн до 5 тонн. Для утримання обробляють великі, Вантажівки і спецтехніку, краще велику ємність.

► Яка є вартість гідравлічних домкратів в інтернет магазині EuroHim.com.ua?

В інтернет магазині EuroHim.com.ua ціна на гідравлічний домкрат залежить від його ємності та типу. Ціни на домкрати починаються від 1450 грн для домкрату ємністю 2 тонни. Вартість пневматичних домкратів на порядок вища, оскільки це більш складна конструкція.

► Чому пневматичні домкрат на порядок дорожчі?

Пневматичний домкрат в принципі дорожчіше за гідравлічний домкрат через наявність додаткового обладнання, яке наділяє його змогою працювати за допомогою стиснутого повітря. Крім того, пневматичні домкрати виготовляються з більш дорогих матеріалів, що впливає на їх вартість.

Розгорнути