0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Бокс і єдиноборстваБокс і єдиноборства в інтернет магазині EuroHim.com.ua

Вітаємо вас в інтернет магазині EuroHim.com.ua, де ви зможете знайти все необхідне для занять боксом і єдиноборствами. У нашому асортименті ви знайдете рукавиці, груші, щитки та багато іншого за доступними цінами.

 Купити рукавиці, грушу, щитки та інше недорого

У нашому інтернет магазині EuroHim.com.ua ви зможете купити якісний спортивний інвентар для боксу і єдиноборств, не витрачаючи багато грошей. Ми пропонуємо широкий вибір рукавиць, груш, щитків і багато інших товарів за найнижчими цінами на ринку.

Ми розуміємо, наскільки важливо мати якісну екіпіровку для тренувань і поєдинків. Тому ми співпрацюємо тільки з надійними постачальниками, щоб забезпечити нашим клієнтам тільки найкращі товари. Ви можете бути впевнені, що куплені у нас рукавиці, груша або щитки будуть надійними та довговічними.

Найпопулярніші запитання про товари для боксу і єдиноборств

► Яку різницю між боксерськими рукавицями і ударними щитками?

Боксерські рукавиці призначені для захисту рук під час боксу і являються обов'язковим елементом екіпіровки. Ударні щитки використовуються для тренування ударів руками та ніг. Їх використання допомагає розвивати швидкість, точність та силу ударів.

► Як підібрати розмір рукавиць?

Підібрати розмір рукавиць досить просто. Вам потрібно виміряти величину обхвату долоні в найширшому місці (навколо кисті на рівні кості зап'ястка). Після цього ви можете використовувати розмірну сітку, щоб знайти відповідний розмір.

► Чим керуватися при виборі груші для тренувань?

При виборі груші для тренувань вам слід враховувати її розмір, матеріал, якість швидкоз'ємних кріплень та максимальне навантаження. Звертайте увагу на вагу та розміри груші, щоб вона відповідала вашим потребам та навичкам.

► Топ3 популярних товарів для боксу і єдиноборств

Товар Характеристики
Боксерські рукавиці Виробник:...
Матеріал:...
Розмір:...
Ударна груша Виробник:...
Матеріал:...
Вага:...
Боксерські щитки Виробник:...
Матеріал:...
Розмір:...
Розгорнути