0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Устаткування для СТОEuroHim.com.ua - Ваш Інтернет магазин для устаткування для СТО

 

В інтернет магазині EuroHim.com.ua Ви можете купити все необхідне обладнання, інструменти та підйомники для технічного обслуговування вашого автомобіля безпосередньо зі складу в Україні та з наявності. Ми зробили все можливе, щоб забезпечити наших клієнтів найвищою якістю продуктів та послуг, пропонуючи найкращі ціни на ринку. Швидка доставка здійснюється по всій території України.

Продукти, що ми пропонуємо:

Інструменти для СТО

В інтернет магазині EuroHim.com.ua ми маємо широкий асортимент жорстких інструментів та вантажопідйомного обладнання. Ми пропонуємо тільки найкращі бренди з гарантією якості.

Підйомники для СТО

Ми пропонуємо різні види підйомників, включаючи ковшовий підйомник, гідравлічний підйомник інший. У нас є підйомники з найвищою якістю, і ми гарантуємо безпеку вашого автомобіля під час його ремонту та обслуговування.

Обладнання для СТО

Ми пропонуємо все необхідне обладнання для СТО, включаючи балансування коліс, діагностику, промивку і зарядку кондиціонера, гідравлічне обладнання, пристрої для зміни масла тощо. Ми гарантуємо якість нашого обладнання та його довговічність.► Чи здійснюємо ми продажі з наявності?
 

Так! Всі продукти в нашому магазині є в наявності та доставляються протягом 2-5 робочих днів.


► Які металодетектори ми пропонуємо?
 

Ми пропонуємо підйомники для автомобілів різних брендів та моделей від провідних виробників, таких як Атлант-М, БАС-фронт та Bosсh.


► Які умови гарантії?
 

Ми надаємо гарантію на всі продукти, які реалізуються нашим магазином за винятком випадків, передбачених відповідними правилами та законодавством України.

 


 
Товар Характеристики Ціна
Підлокітник ковш Висота підйому: 1850 мм, Макс. вантаж: 5000 кг, Довжина каната: 19 м 32,000 грн.
Гідравлічний підйомник Максимальна висота: 2000 мм, Максимальна вага: 5000 кг, Напруга: 220 В 16,900 грн.
Діагностичний комп'ютер ОС: Windows 10, Роздільна здатність: 1280 х 768, 4 ГБ ОЗУ та 128 ГБ накопичувач 22,300 грн.
Розгорнути