0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Тримач для телефонуПоказано з 1 по 20 із 97 (всього 5 сторінок)
☛Часті запитання про Тримачі

Тримачі в інтернет магазині EuroHim.com.ua

EuroHim.com.ua пропонує широкий вибір тримачів для різних пристроїв, в тому числі для мобільного телефону, велосипеда, авто та багатьох інших. У нашому інтернет магазині ви можете купити універсальний тримач, а також з гнучкою або магнітною основою. Наші тримачі дуже популярні серед водіїв та любителів активного відпочинку. Вони мають сучасний дизайн та корисні функції, тому ви можете насолоджуватися комфортом та безпекою під час використання ваших пристроїв.

 

Тримачі для телефону

Ми маємо великий асортимент тримачів для телефону. Ви можете знайти відповідний магнітний або гнучкий тримач, який допоможе вам користуватися телефоном, коли ви їдете на велосипеді або автомобілі. Наші тримачі для телефону мають універсальну конструкцію, тому вони підходять для всіх моделей смартфонів.

 

Тримачі для авто

Щоб зробити водіння безпечнішим та комфортнішим, купіть автомобільний тримач в інтернет магазині EuroHim.com.ua. Наші тримачі призначені для різних розмірів телефонів та можуть бути змонтовані на різних частинах автомобіля.

 

Тримачі для велосипеда

Якщо ви займаєтеся велоспортом, то тримач для велосипеда - це необхідний аксесуар. У нашому інтернет магазині ви можете купити надійний вело тримач, який зручно закріплюється на кермі велосипеда та допомагає користуватися телефоном під час їзди.

 

Таблиця популярних товарів

 
Назва товару Характеристики Ціна
Універсальний тримач Магнітна основа, 360 градусів обертання 249 грн
Гнучкий тримач Силіконова конструкція, може згинатися під будь-яким кутом, підходить для різних пристроїв 179 грн
Автомобільний тримач Потужний магніт, стійкий кріпеж на поверхні автомобіля 349 грн


► Які типи тримачів є в інтернет магазині EuroHim.com.ua?

► Чи є універсальний тримач для різних пристроїв?

► Які характеристики мають автомобільні тримачі в магазині EuroHim.com.ua?
Розгорнути