0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Камери заднього виду


У цій категорії немає товарів.


.

Інтернет магазин EuroHim.com.ua: Камери заднього виду

EuroHim.com.ua пропонує широкий вибір камер заднього виду для автомобілів різних марок та моделей. Ми пропонуємо високоякісні камери заднього виду за доступними цінами. Наші камери заднього виду мають високу роздільну здатність, підтримують відео високої якості та працюють при будь-яких погодних умовах. Вони допоможуть Вам виявити деталі при паркуванні та забезпечать безпечність під час водіння.

Переваги камер заднього виду

Камери заднього виду обладнані датчиками для автоматичного визначення пристрою, який знаходиться перед Вами. Вони підтримують відео високої якості, а також спеціальні функції відео захисту від сонячних променів та пошкоджень. Камери заднього виду мають підсвітку для працездатності при низькій освітленості та просте встановлення.

Топ 5 популярних камер заднього виду

Найменування Діагональ Роздільна здатність Висота Ширина
Камера заднього виду Carcam FHD-2 2,4" 1920x1080 29 мм 29 мм
Камера заднього виду Carcam FHD-3 3,5" 1920x1080 30 мм 30 мм
Камера заднього виду Carcam HD-1 2,4" 1280x720 30 мм 30 мм
Камера заднього виду Carcam FHD-1 2,4" 1920x1080 30 мм 30 мм
Камера заднього виду Carcam HD-2 2,4" 1280x720 29 мм 29 мм

► Які переваги мають камери заднього виду?

Камери заднього виду мають високу роздільну здатність, підтримують відео високої якості та працюють при будь-яких погодних умовах. Вони допоможуть Вам виявити деталі при паркуванні та забезпечать безпечність під час водіння.

► Які товари можна знайти в інтернет магазині EuroHim.com.ua?

EuroHim.com.ua пропонує широкий асортимент товарів, включаючи автомобільні аксесуари, електроніку, автомобільні двигуни, запчастини та багато іншого.

► Як встановити камеру заднього виду?

Встановлення камери заднього виду досить просте. Зазвичай потрібно просто підключити камеру до відповідної роз'ємної плати в автомобілі та підключити до живлення. Потрібно також встановити програмне забезпечення для правильного функціонування камери.
Розгорнути