0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

ФотоспалахПоказано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)
☛Часті запитання про Фотоспалах

EuroHim.com.ua - це інтернет магазин з широким асортиментом продукції для фотографів та фотолюбителів. У нашому магазині ви можете купити все необхідне для відтворення якісних та високоякісних зображень, включаючи фотоспалахи, які є одним з найважливіших елементів фотоапаратури.

► Які фотоспалахи пропонує EuroHim.com.ua?
У нашому інтернет магазині представлено багато типів фотоспалахів: від найпростіших до професійних. Ми пропонуємо LED і вспишку для різних типів фотоапаратів та різних цінових категорій.

► Які переваги фотоспалахів LED?
LED фотоспалахи мають декілька переваг перед традиційними вспишками, вони менш нагріваються, споживають меньше енергії, мають більшу рівномірність освітлення, більш швидкість зарядки, режими налаштування яскравості та колірності світла.

► Які характеристики має вредставлений в магазині EuroHim.com.ua топ3 фотоспалахів?

Таблиця топ3 популярних фотоспалахів з характеристиками:

 
Назва Тип Яскравість Кількість світлодіодів Ціна
Neewer TT560 Flash Speedlite Вспишка GN38 (ISO 100) N/A 799 грн.
Yongnuo YN560 IV Speedlite Вспишка GN58 (ISO 100) N/A 1999 грн.
Godox SL-60W LED Video Light LED 5600±300K 60 5600 грн.


В інтернет магазині EuroHim.com.ua представлено великий вибір фотоспалахів, через це ви зможете обрати оптимальне рішення для своїх потреб. В нас завжди кращі ціни і гарантія якості. Будь-який фотоспалах, який ви хочете купити для свого фотоапарату можна знайти у нас в магазині. Завітайте на сайт і замовте фотоспалах, який стане надійним помічником у вашій творчості.
Розгорнути