0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Автомобільний трос


У цій категорії немає товарів.


Купити буксирувальні троси в інтернет магазині EuroHim.com.ua

Для того, щоб бути готовим до будь-якої ситуації на дорозі, гарною ідеєю є придбання автомобільного буксирувального тросу. Компанія EuroHim.com.ua пропонує своїм клієнтам широкий асортимент тросів для автомобілів. В нашому інтернет магазині Ви можете купити буксирувальний трос за доступною ціною та з доставкою по всій території України.

 

Автомобільний буксирувальний трос для зручної сцепки

Трос для автомобільної сцепки може стати надзвичайно корисним у випадках, коли Ваш авто потрапило в незручне положення, і Вам потрібно рухатися далі. У нашому інтернет магазині представлені плетені троси, які відрізняються довговічністю та стійкістю до корозії. Оберіть троси відомих брендів, які гарантують надійність та безпеку на дорозі.

 

Плетені буксирувальні троси для авто

Плетені буксирувальні троси для авто є найбільш популярною категорією тросів. Вони відрізняються високим коефіцієнтом міцності та допомагають безперешкодно пересуватися по дорозі в разі несправності. Крім того, їх зручно зберігати в автомобілі завжди в разі як запланована далека подорож, тому не забудьте купити плетений буксирувальний трос на випадок негараздів на дорозі.

 

Що потрібно знати при виборі буксирувальних тросів?

► Яку вагу транспортного засобу може витримати трос?

► Якого діаметру трос потрібен для Вашого авто?

► Які технічні характеристики має трос?


Назва товару Максимальна вага витримки, тонн Діаметр, мм
1 Буксирувальний трос Inpol 4 метра 5,5 тонн 5,5 12
2 Буксирувальний трос Сhampion 4 метра 4 тонни 4 11
3 Буксирувальний трос Inpol 5 метрів 7,6 тонн 7,6 14
 

Не забудьте, що буксирувальний трос - це невід'ємна частина Вашого автомобіля, яка може надзвичайно знадобитися. Отримайте можливість надійного переміщення Вашого авто, купуючи в нашому інтернет магазині EuroHim.com.ua буксирувальний трос для автомобіля.

Розгорнути