0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Головні пристрої


У цій категорії немає товарів.


Автомобільні стереосистеми (також називаються головним пристроєм, автомагнітолою або встроенним прийомом) використовували «мозкові» автомобільні аудіосистеми. Вони дозволяють користувачеві контролювати вивідний звук і регулювати його за своїм усмотренням. Автомобільні магнітоли Peeoner надають більше можливостей та функцій, чим штатні головні пристрої. Вони також мають гораздо більш яскравий дизайн, включаючи великі сенсорні дисплеї та настраиваемые квіткові схеми.

 Звук виводить громче і чисте від автомобільних головних пристроїв другого ринка, чим від заводських стереосистем. Ви знайдете автомобільні стереосистеми, які підходять до моїх машин Хочете знати, які автомагнітоли з одинарним або 2 ДИН підходять для вашого автомобіля? Використовуйте наш сайт EuroHim, щоб дізнатися, яка магнітола підходить. Поверніть увагу, що монтажна глушина на фабриці з глухою гріною викладається при монтажному коханому блоці, а також вивільнений монтажний майданчик 2 DIN на панелі за порівнянням з блоками.

Найкращі автомобільні стерео бренди:

1. Alpine- свій прибор із суттєво новим взятлом, представник Alpine Car Stereo.  купить магнітолу alpine

 Автомагнітологи  Alpine мають інтерфейс Bluetooth, сумісний з SiriusXM і сенсорним екраном з діагональю до 9 дюймів, який буде переглянуто більшістю автомобільних панелей. Вони також найкраще працюють із вашим смартфоном, завдяки таким функціям, як Apple CarPlay та Android Auto TM, які перебувають у верхній частині частин лінійних приймальників.

2. Магнітола Піонер Pioneer за попереднім переглядом є однією з інших машин автомобільної аудіо-розвідної галузі. Інтеграція з смартфоном забезпечує Apple CarPlay TM, Android Auto TM та вбудований Bluetooth. Некотори з їхніх ресиверів також пропонують більш продвинуті функції, такі, як сумісність із SiriusXM, і вони розповсюджуються. Звуки, які дозволяють надіслати звукову систему так, як ви бажаєте.купить магнитолу kenwood

3. Магнітола Kanwood (Кенвуд) має багато функцій, у тому числу більші, прості у використанні сенсорні екрани, Apple CarPlay TM, Android Auto TM, HD Radio і Bluetooth. Вони пропонують декілька портів, таких як USB, слоти для карт SD, шпунтовий радіоюнер і входи AUX. Лінейка стереосистем Kenwood пропонує як CD-ресивер, так і безмашиний прийом цифрового медіа.

4. JVC Stereos - розповсюджений досвід у вашій повнійденній поездці. Мені довге наследування в автомобільній аудіосистемі надає свої переваги в забезпеченні якісної продукції для кожного чоловіка. Як і у інших найсучасніших брендів, у їхніх кращих стереосистемах є длинний список функцій, включаючи Bluetooth, Apple CarPlay TM та Android Auto TMкупить магнитолу jvc

5. Sony  пропонує один із найновіших передових технологій у своїх автомобільних стереосистемах.

Як і інші повні бренди, вони також пропонують деякі з найбільш востребованих функцій, такі як інтеграція смартфонів з Apple Carplay TM та Android Auto TM. У них також є екрани любовних розмірів, від небольших стереосистем з одній DIN, до більшої 9 "сенсорних екранів. Ключова особливість Незрозуміло, що фактично містить нові додаткові стерео опції, є деякі ключові особливості, які відрізняються їх. Поставити всі автомобільні стереосистеми в наших Існують такі опції, як вбудований Bluetooth, а також підключення (AUX) та USB-входи; однако, більш широкі стереосистемні програми також включатимуть інші функції, такі як Apple CarPlay та Android Auto Compatibility. Для деяких клієнтів важливо магнітола в машині саме з флешкою Інші можливості, як вбудована GPS-навігація або готовий прийом SiriusXM,можливо бути для них більше важными. Безехові приймальники VS. Стерео ресивери для DVD / CD Для вас важлива ще одна важлива особливість, яку ви повинні вирішити - це тип прийому, який ви хочете придбати.

Вибір автомагнітоли для авто, доставка  та гарантія

Багато клієнтів  просто шукають стереосистему , яка дозволяє їх просто використовувати Apple Carplay / Android Auto або просто передавати музику через Bluetooth; таким типом покупців, скоріше всього, не пропонується виробляти компакт-диски або DVD-диски у своєму автомобілі, і для них ідеально подобається безмісний прийом (то є він не виробляє компакт-диски). Інші клієнти можуть запропонувати програвачі компакт-дисків або DVD-дисків, і тоді вони віддають перевагу високому звукозаписувальному звуку, який виходить із компакт-диском, або вони можуть програвати DVD-диски прямо з стереосистемами.

 Інтеграція смартфонів з Apple Carplay та Android Auto Один з найкращих способів інтеграції вашого смартфона з автомобільної стереосистеми після спробного обслуговування - це використання Apple CarPlay або Android Auto. Ця неймовірна полезна функція дозволяє вам просто підключити iPhone або Android-пристрої до стереосистеми та отримати доступні всім вашим любимим додаткам, включаючи в себе любимі додатки для музики або підкастів, такі як Spotify, Apple Music, Pandora та інші. Ви також можете використовувати навігаційні додатки, такі як Apple Maps, Google Maps або навіть Waze. Це програмне забезпечення було розроблено, щоб свідомості мінімуму відстежували і тримали вас на путі вперед. Якщо ви купуєте автомагнітолу без цих функцій, ви будете мати можливість отримати доступ до останньої версії Bluetooth, який перетворив на себе легко передати потокову музику або досконало і зробити телефонні дзвінки. GPS-навігація Для тих, хто вважає, що він ввімкнув навігацію в головному пристрої, і не використовує свій телефон, є ряд варіантів з вбудованим GPS. Багато хто з цих варіантів не вимагає, що або будь-яка зовнішня антенна, і все вони включені в прийом.

Розгорнути