0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Велика побутова технікаВелика побутова техніка в інтернет магазині EuroHim.com.ua

Велика побутова техніка Bosch

Bosch - німецький бренд, який відомий своїми інноваційними технологіями та високою якістю продукції. Компанія була заснована в 1886 році Робертом Бошем. Сьогодні Bosch є одним з провідних виробників побутової техніки в світі. В асортименті бренду є пральні та сушильні машини, посудомийні машини, холодильники, плити та інші пристрої.

Велика побутова техніка Gorenje

Gorenje - словенський бренд, який відомий своїми екологічно чистими технологіями та стильним дизайном. Компанія була заснована в 1950 році. Сьогодні Gorenje є одним з провідних виробників побутової техніки в Європі. В асортименті бренду є пральні та сушильні машини, посудомийні машини, холодильники, плити та інші пристрої.

Велика побутова техніка Samsung

Samsung - південнокорейський бренд, який відомий своїми інноваційними технологіями та високою якістю продукції. Компанія була заснована в 1938 році. Сьогодні Samsung є одним з провідних виробників побутової техніки в світі. В асортименті бренду є пральні та сушильні машини, посудомийні машини, холодильники, плити та інші пристрої.

Велика побутова техніка LG

LG - південнокорейський бренд, який відомий своїми інноваційними технологіями та високою якістю продукції. Компанія була заснована в 1958 році. Сьогодні LG є одним з провідних виробників побутової техніки в світі. В асортименті бренду є пральні та сушильні машини, посудомийні машини, холодильники, плити та інші пристрої.

Велика побутова Whirlpool

Whirlpool - американський бренд, який відомий своїми інноваційними технологіями та високою якістю продукції. Компанія була заснована в 1911 році. Сьогодні Whirlpool є одним з провідних виробників побутової техніки в світі. В асортименті бренду є пральні та сушильні машини, посудомийні машини, холодильники, плити та інші пристрої.

► Які переваги купівлі побутової техніки в інтернет-магазині EuroHim.com.ua?

В інтернет-магазині EuroHim.com.ua ви можете купити побутову техніку з Європи, зокрема з Німеччини, в якості якої ви можете бути впевнені. Ми пропонуємо широкий вибір техніки від провідних виробників, таких як Bosch та Gorenje, які відомі своєю надійністю та якістю. Крім того, ви можете купити техніку оптом, що дозволить вам зекономити значну суму грошей.

► Які види побутової техніки можна купити в інтернет-магазині EuroHim.com.ua?

В інтернет-магазині EuroHim.com.ua ви можете купити різноманітну побутову техніку, таку як холодильники, пральні машини, посудомийні машини, плити, духові шафи, мікрохвильові печі та багато іншого. Ми пропонуємо техніку від провідних виробників, які гарантують якість та надійність своїх продуктів.

► Які переваги купівлі побутової техніки в інтернет-магазині EuroHim.com.ua оптом?

Купівля побутової техніки в інтернет-магазині EuroHim.com.ua оптом дозволяє зекономити значну суму грошей. Ми пропонуємо знижки на оптові покупки, що дозволяє знизити вартість техніки. Крім того, ми гарантуємо якість техніки та швидку доставку до будь-якої точки України.

 В інтернет-магазині EuroHim.com.ua ви знайдете широкий вибір побутової техніки з Європи, зокрема з Німеччини, від провідних виробників, таких як Bosch та Gorenje. Купівля техніки в нашому магазині дозволяє зекономити гроші та отримати якісний продукт. Крім того, ми пропонуємо знижки на оптові покупки та швидку доставку до будь-якої точки України. Замовляйте побутову техніку в інтернет-магазині EuroHim.com.ua вже сьогодні!

 

Товар Бренд Характеристики Ціна
Холодильник Samsung Об'єм: 500 л, клас енергоефективності: A++ 15 000 грн
Плита Bosch 4 конфорки, електрична духовка, клас енергоефективності: A 10 000 грн
Посудомийна машина Gorenje Кількість комплектів: 12, клас енергоефективності: A++ 8 000 грн
Пральна машина LG Максимальне завантаження: 8 кг, клас енергоефективності: A++ 12 000 грн
Сушарка для білизни Whirlpool Максимальне завантаження: 7 кг, клас енергоефективності: A++ 9 000 грн
Розгорнути