0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Ножі та приладдяEuroHim.com.ua - Великий вибір ножів та приладдя

Шукаєте ножі та приладдя для своєї кухні чи збираєтеся вирушити в похід? Тоді в інтернет магазині EuroHim.com.ua ви знайдете все, що вам потрібно!

► Чому саме в EuroHim.com.ua краще купувати ножі та приладдя?

У нас ви знайдете широкий вибір високоякісних ножів та приладдя від таких провідних виробників, як Victorinox, Wenger, Spyderco, Gerber та інші. Ви можете бути впевнені в якості продукції, яку ви придбаєте в нашому інтернет магазині.

Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші менеджери завжди готові допомогти з вибором і підібрати необхідний товар. Крім того, ми пропонуємо зручні варіанти оплати та доставки.

Наші ціни на ножі та приладдя завжди конкурентні. Ми постійно моніторимо ринок та забезпечуємо актуальну інформацію про ціни і виробників, щоб ви могли отримати якісний товар за вигідними цінами.

► Які популярні запитання про ножі та приладдя мають наші клієнти?

► Який ніж найкращий для приготування м'яса?

Для приготування м'яса рекомендуємо обрати ніж зі сталі високої якості з довгим лезом, наприклад, Victorinox Swiss Classic. Такий ніж дозволяє швидко та легко нарізати м'ясо на кусочки або порції.

► Який ніж краще використовувати для нарізки овочів?

Для нарізки овочів рекомендуємо використовувати ніж зі сталі високої якості з коротким лезом і заокругленим відрізком, наприклад, Victorinox Tomato Knife. Заокруглений відрізок дозволяє безпечно розрізати овочі, не пошкоджуючи їхню структуру.

► Який ніж краще підійде для похідного турізму?

Для похідного туризму рекомендуємо вибрати компактний, легкий ніж з нержавіючої сталі, наприклад, Wenger RangerGrip 55. Він має вбудовану пилку та гачок, що додатково збільшує його багатофункціональність і зручність для виїзду в похід.

Назва товару Виробник Матеріал леза Довжина леза Ціна
Victorinox Swiss Classic Victorinox Нержавіюча сталь 20 см 389 грн
Wenger RangerGrip 55 Wenger Нержавіюча сталь 13 см 845 грн
Victorinox Tomato Knife Victorinox Нержавіюча сталь 11 см 239 грн

Не зволікайте, обирайте якісні ножі та приладдя в інтернет магазині EuroHim.com.ua вже сьогодні!

Розгорнути