0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Вбудовані духові шафиПоказано з 1 по 20 із 200 (всього 10 сторінок)
☛Часті запитання про Вбудовані духові шафи

Вбудовані духові шафи в інтернет магазині EuroHim.com.ua

 

 Хочете купити вмонтовану духовку? EuroHim.com.ua пропонує різноманіття газових та електричних духовок від провідних виробників. Ми працюємо по всій Україні, зокрема у Львові та Києві. У нас великий вибір електроплит на будь-який смак та бюджет. Після покупки ми можемо зробити монтаж у вашій кухні.

 

Вибір газової або електричної духовки

Газові духовки часто користуються популярністю, оскільки вони швидко нагріваються та розігрівають їжу більш рівномірно. Однак, електричні духовки можуть бути більш економічними і мають ширші можливості, такі як реєстрація температури та автоматичне вимкнення.

Ціна на вмонтовану духовку в Україні

Ціна на вбудовані духові шафи варіюється в залежності виробника, типу та моделі. У нашому інтернет магазині EuroHim.com.ua ми пропонуємо різні варіанти від 5000 до 30000 грн.► Як вибрати духовку, що підходить під мої потреби?

Вибір залежить від вашого бюджету, простору, що вам потрібний, та основних функцій, які ви хочете отримати. Ми запропонуємо різні варіанти від провідних виробників.

► Яка гарантія на вмонтовану духовку?

Гарантійна програма для наших духовок залежить від виробника, але вони зазвичай мають гарантію на 12 місяців. Ми також можемо запропонувати додаткову гарантію за додаткову плату.

► Чи можуть ви зробити монтаж в моїй кухні?

Так, ми можемо забезпечити монтаж в вашій кухні. Ми маємо команду професіоналів з великим досвідом встановлення духових шаф, щоб зробити роботу швидко та ефективно.


Назва Виробник Тип Ціна (грн)
Вбудована електрична духовка Beko Електрична 9 999
Вбудована газова духовка Gorenje Газова 23 499
Вбудована електрична духовка з грилем Whirlpool Електрична 19 999
Розгорнути