0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Автокомпресори


У цій категорії немає товарів.


Автокомпресори в інтернет магазині EuroHim.com.ua

 

 У нашому інтернет магазині EuroHim.com.ua ви можете купити автокомпресори для вашого автомобіля. Наші товари відомі своєю надійністю та якістю, а ціни приємно дивують. Так як наші автокомпресори працюють від 12 вольт, вони підходять для будь-яких автомобілів.

 

► Чому потрібно мати електронасос в автомобілі?

 Автомобільний компресор, також відомий як автонасос, дозволяє швидко і легко накачувати шини або інші предмети, які потребують надування. Такий прилад дозволяє рятувати в тому випадку, якщо у вас є спущена шина і ви не можете її замінити на запаску відразу. У багатьох містах у світі автокомпресори є обов'язковими елементами для автомобілістів, які планують далекі подорожі або їздять по дорогах з поганою якістю асфальту.

► Як обрати ідеальний автокомпресор?

 Перед тим як купувати автокомпресор, треба знати, яку потужність вам треба. Є два види автокомпресорів: ті, що підключаються через розетку прикурювача, та ті, що працюють від батареї автомобіля. Якщо ви їздите водінні класичних автомобілів, то вам підійде перший вид. Але якщо у вас є незвичайні автомобілі або ви частіше вирушаєте у подорожі, то краще взяти акумуляторний автокомпресор. Важлива характеристика автокомпресора - це максимальний тиск, який він може створювати. Він повинен бути достатнім для ваших потреб. Для зручності, краще обрати автокомпресор з додатковими насадками, такими як насадка для велосипедних шин або насадка для надування м'ячів.

 

► Топ3 популярних товарів автокомпресорів для автомобілів


Назва Тиск, Бар Швидкість накачування, л/хв Ціна, грн
Автокомпресор Einhell TH-AC 190/6 OF Бар: 8 160 1 999
Автомобільний компресор CRAFT! CT148 Бар: 10 30 2 899
Автокомпресор Stanley 160 PSI Бар: 11 57 3 399
 

У нашому інтернет магазині EuroHim.com.ua ви можете купити будь-який автокомпресор на свій смак та гаманець. Найкращі товари за доступними цінами на вашому порозі.

Розгорнути