0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Зйомники


У цій категорії немає товарів. EuroHim.com.ua пропонує широкий вибір зйомників для ремонту автомобільної техніки від провідних виробників. У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити зйомники для підшипників, шарових опор, салінблоків, стопорних кілець, шківів, рульових тяг та інші. Широкий асортимент товарів в нашому магазині дає можливість кожному клієнту купити зйомник, який підійде саме для його авто.
 

Популярні запитання:

 

► Які бренди зйомників можна купити в інтернет-магазині EuroHim.com.ua?

У нас ви можете купити зйомники провідних виробників: FAG, SKF, KOYO, SNR, NTN, NSK та інших.

► Які зйомники є універсальними?

У нас є універсальні зйомники, які можуть застосовуватися для різних моделей автомобілів. Наприклад, зйомники для підшипників і шарових опор можуть мати регульовані патрони, що дозволяє підлаштовувати їх під необхідний розмір.

► Чим відрізняються гідравлічні зйомники від механічних?

Гідравлічні зйомники складаються з насоса і гідравлічного циліндра, а механічні - із важеля і черв'ячного механізму. Гідравлічні зйомники дозволяють здійснювати роботу з меншим зусиллям, тому їх використовують для роботи з більш важкодоступними деталями. Але вони вимагають додаткових засобів для створення тиску (гідравлічної рідини).

 

Топ3 популярні товари:

 
Товар Бренд Характеристики Ціна
Зйомник для підшипників SKF регульований патрон, широкий діапазон розмірів 154 грн.
Зйомник для шарових опор FAG вбудований стопір, висока міцність 217 грн.
Зйомник для салінблоку SNR регульований патрон, гнучка конструкція 186 грн.


 Автозйомники - необхідний інструмент для проведення ремонту автомобіля. В інтернет магазині EuroHim.com.ua Ви зможете купити зйомники з доставкою в будь-яку точку України. Ми пропонуємо лише якісні товари від провідних виробників, які забезпечують довгу та надійну роботу.

Розгорнути