0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Масляні фільтри


У цій категорії немає товарів.


Масляні фільтри в інтернет-магазині EuroHim.com.ua

Масляні фільтри є невід'ємною частиною системи змащення двигуна автомобіля. Вони відповідають за очищення масла від бруду, пилу і інших забруднень, що утворюються в процесі роботи двигуна. У інтернет-магазині EuroHim.com.ua ми пропонуємо широкий асортимент масляних фільтрів від провідних виробників, які забезпечать ефективну і надійну роботу вашого автомобіля.

► Чому важливо використовувати якісний масляний фільтр?

Масляний фільтр є ключовим елементом системи змащення двигуна. Використання низькопробних або неякісних фільтрів може призвести до накопичення забруднень в маслі, що негативно впливає на роботу двигуна. Якісні масляні фільтри забезпечують ефективне очищення масла, його надійну захисту від нечистот та забезпечують його достатню кількість для змащення всіх деталей двигуна.

► Як обрати відповідний масляний фільтр для свого автомобіля?

Обираючи масляний фільтр, необхідно враховувати такі параметри, як марка і модель автомобіля, його рік випуску та тип двигуна. У нашому інтернет-магазині ви можете використати зручний фільтр пошуку, який допоможе підібрати відповідні фільтри для вашого автомобіля. Також, наші менеджери завжди готові надати професійну консультацію та допомогу в обранні правильного масляного фільтра.

► Які переваги покупки масляних фільтрів в інтернет-магазині EuroHim.com.ua?

Покупка масляних фільтрів в інтернет-магазині EuroHim.com.ua має кілька переваг. Поперше, у нас ви можете знайти широкий вибір фільтрів від провідних виробників, що гарантує якість та надійність товару. По-друге, ми пропонуємо конкурентні ціни і регулярні акції, що дозволяє зекономити на покупках. Крім того, ми надаємо швидку доставку по всій Україні та гарантію на всі наші товари.

 
Назва товару Характеристики
1 Масляний фільтр Bosch 123456 Розмір: 95x95x95 мм
Герметичність: 100%
Сумісність: для автомобілів марок A, B, C
2 Масляний фільтр Mann 789012 Розмір: 100x100x100 мм
Герметичність: 98%
Сумісність: для автомобілів марок X, Y, Z
3 Масляний фільтр Hengst 345678 Розмір: 90x90x90 мм
Герметичність: 99%
Сумісність: для автомобілів марок M, N, O

У інтернет-магазині EuroHim.com.ua ви можете знайти і придбати найкращі масляні фільтри для свого автомобіля. Ми гарантуємо якість товару, доступні ціни та швидку доставку. Приєднуйтесь до наших задоволених клієнтів вже сьогодні!

Розгорнути