0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Склоочисники


У цій категорії немає товарів.


Склоочисники для авто: купити універсальні двірники онлайн в інтернет магазині EuroHim.com.ua

 

Склоочисники для автомобілів є необхідним елементом в зимовий період, або з негодою. Гарна якість і правильний підбір склоочисників за розміром, матеріалом і зносостійкістю дез closer] дозволяє комфортно користуватися управлінням транспортного засобу. Замовляйте нові склоочисники в інтернет магазині EuroHim.com.ua. Наші фахівці допоможуть вам з вибором склоочисників згідно з моделлю вашого автомобіля та іншими критеріями підібрати склоочисники BOSCH на ваші дві штани.

 

Універсальні склоочисники: для кожного автомобіля і кожної погоди

У нашому інтернет магазині продаються універсальні склоочисники безкаркасні і гібридні, які можна підібрати як для переднього, так і для заднього скла. Безкаркасні склоочисники дуже легкі, мають високу водонепроникність і незначний шум при роботі. Гібридні склоочисники найуніверсальніші і надійніші, вони оснащені окремим біленнім важілем і м'якою гумою. Купити універсальні склоочисники в інтернет магазині EuroHim.com.ua - надійний спосіб замінити зносився обладнання в вашому авто.

 

Що важливо знати при виборі склоочисників

Перш за все потрібно врахувати модель вашого автомобіля, для того щоб підібрати склоочисники на підставі розмірів. Друге - це матеріал склаочисника, який повинен бути зносостійкий і відповідати погодним умовам. Третє - це тип склоочисника (безкаркасний, гібридний). Не менш важливо попередньо оцінити якість обладнання, і купувати тільки перевірені склоочисники в інтернет магазині EuroHim.com.ua на сайті фахівців.


► Які склоочисники краще купувати в інтернет магазині EuroHim.com.ua?

В інтернет магазині EuroHim.com.ua можна купити універсальні склоочисники BOSCH, які підійдуть практично для будь-якої марки транспорту, а також безкаркасні та гібридні склоочисники різних виробників за доступними цінами.


► Як підібрати склоочисники для свого автомобіля?

Для того щоб підібрати склоочисники для свого автомобіля необхідно звернутися до фахівців інтернет магазину EuroHim.com.ua і вказати марку, модель і рік випуску авто. Наші фахівці з перевіреними товарами, допоможуть вам підібрати найкращі склоочисники для будь-яких погодних умов.


► Які переваги покупки склоочисників в інтернет-магазині EuroHim.com.ua?

У нашому інтернет магазині великий вибір склоочисників від відомих виробників, придатних для будь-якого автомобіля, з можливістю безкоштовної доставки в будь-яку точку України. А також, наші фахівці допоможуть вам з підбором та нададуть гарантію високої якості обладнання that importance] для вашого автомобілю.

 

Таблиця топ 3 склоочисника для авто на EuroHim.com.ua

 
Модель Тип Довжина Ширина Виробник
BOSCH Aerotwin AM462S Безкаркасний 460 мм 600 мм BOSCH
Valeo First STEP 575995 Гібридний 650 мм 600 мм Valeo
Trico Flex TFX19-450 Гібридний 450 мм 550 мм Trico
Розгорнути