0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

МікрофониПоказано з 1 по 20 із 229 (всього 12 сторінок)
☛Часті запитання про Мікрофони

Купити мікрофон для комп’ютера в інтернет магазині EuroHim.com.ua

 Якщо ви шукаєте якісний мікрофон для комп’ютера або студійний мікрофон, то в інтернет магазині EuroHim.com.ua ви знайдете все, що потрібно. Ми пропонуємо широкий вибір мікрофонів від провідних виробників за доступними цінами.

Мікрофон для комп’ютера

Якщо вам потрібен мікрофон для відеоконференцій, запису відео або звукових повідомлень, то ви можете купити мікрофон для комп’ютера в інтернет магазині EuroHim.com.ua. Ми пропонуємо мікрофони різних типів, включаючи наушники з мікрофоном, USB-мікрофони та мікрофони з підключенням до аудіо входу комп’ютера.

Студійний мікрофон

Якщо ви професійний музикант або займаєтеся звукозаписом, то вам потрібен студійний мікрофон. В інтернет магазині EuroHim.com.ua ви можете купити студійний мікрофон від провідних виробників, таких як Shure, AKG, Audio-Technica та інші. Ми пропонуємо мікрофони різних типів, включаючи конденсаторні мікрофони, динамічні мікрофони та різні аксесуари до них.

► Які мікрофони можна купити в інтернет магазині EuroHim.com.ua?

В інтернет магазині EuroHim.com.ua ви можете купити мікрофони для комп’ютера та студійні мікрофони від провідних виробників.

► Які типи мікрофонів пропонує інтернет магазин EuroHim.com.ua?

Ми пропонуємо мікрофони різних типів, включаючи наушники з мікрофоном, USB-мікрофони, мікрофони з підключенням до аудіо входу комп’ютера, конденсаторні мікрофони, динамічні мікрофони та різні аксесуари до них.

► Які виробники мікрофонів доступні в інтернет магазині EuroHim.com.ua?

В інтернет магазині EuroHim.com.ua ви можете купити мікрофони від провідних виробників, таких як Shure, AKG, Audio-Technica та інші.

► Мікрофони Shure Shure 

це американський бренд, який заснував Сідні Шур у 1925 році. Він став одним з найбільш відомих виробників мікрофонів в світі завдяки своїй високій якості та інноваційним технологіям. Мікрофони Shure відомі своєю чистотою звуку, високою чутливістю та міцністю. Бренд випускає мікрофони для різних цільових аудиторій, включаючи музикантів, ведучих, дикторів та інших професіоналів.

► Мікрофони AKG 

це австрійський бренд, який заснував Герхард Акг у 1947 році. Він відомий своїми високоякісними мікрофонами, які використовуються в студійній та живій музиці, телебаченні та радіо. Мікрофони AKG відрізняються високою чутливістю, широким діапазоном частот та високою точністю звуку. Бренд також відомий своїми інноваційними технологіями, такими як технологія зменшення шуму та технологія бездротового зв'язку.

► Мікрофони Audio-Technica Audio-Technica 

це японський бренд, який заснував Хіроші Моріта у 1962 році. Він відомий своїми високоякісними мікрофонами, які використовуються в студійній та живій музиці, телебаченні та радіо. Мікрофони Audio-Technica відрізняються високою чутливістю, широким діапазоном частот та високою точністю звуку. Бренд також відомий своїми інноваційними технологіями, такими як технологія зменшення шуму та технологія бездротового зв'язку.

► Мікрофони Rode

це австралійський бренд, який заснував Генрі Лі в 1967 році. Він відомий своїми високоякісними мікрофонами, які використовуються в студійній та живій музиці, телебаченні та радіо. Мікрофони Rode відрізняються високою чутливістю, широким діапазоном частот та високою точністю звуку. Бренд також відомий своїми інноваційними технологіями, такими як технологія зменшення шуму та технологія бездротового зв'язку.

► Мікрофони Sennheiser

це німецький бренд, який заснував Фріц Сеннгейзер у 1945 році. Він відомий своїми високоякісними мікрофонами, які використовуються в студійній та живій музиці, телебаченні та радіо. Мікрофони Sennheiser відрізняються високою чутливістю, широким діапазоном частот та високою точністю звуку. Бренд також відомий своїми інноваційними технологіями, такими як технологія зменшення шуму та технологія бездротового зв'язку.
Розгорнути