0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

БойлериПоказано з 1 по 20 із 274 (всього 14 сторінок)
☛Часті запитання про Бойлери

Купити бойлер в інтернет магазині EuroHim.com.ua

В інтернет магазині EuroHim.com.ua ви можете купити електробойлери різної ємності: 10л, 15л, 30л, 50л та 80л. Ми пропонуємо широкий вибір бойлерів від провідних виробників за доступною ціною.

Ціна на бойлери

Ціна на бойлери в інтернет магазині EuroHim.com.ua залежить від ємності бойлера та виробника. Ми пропонуємо електробойлери від 1000 грн до 5000 грн. Ви можете знайти бойлер, який підійде саме вам за доступною ціною.

Популярні запитання про бойлери

► Яку ємність бойлера мені потрібно купити?

Вибір ємності бойлера залежить від кількості людей, які користуються гарячою водою в вашому будинку або квартирі. Для однієї-двох людей достатньо бойлера ємністю 10-15л, для трьох-чотирьох - 30л, для більшої кількості людей - 50-80л.

► Який виробник бойлера краще купити?

У нашому інтернет магазині ви можете знайти бойлери від провідних виробників, таких як Ariston, Electrolux, TESY, Thermex та інші. Вибір виробника залежить від ваших потреб та бюджету.

► Чи можна встановити бойлер самостійно?

Встановлення бойлера потребує певних знань та навичок. Ми рекомендуємо звернутися до фахівців для встановлення бойлера. У нашому інтернет магазині ви можете замовити послуги з встановлення бойлера за додаткову плату.

 

Бойлер: як вибрати ?

Шукаєте надійний бойлер для вашого дому? В інтернет магазині EuroHim.com.ua ви знайдете широкий вибір електробойлерів різної ємності та відомих виробників. Замовляйте бойлер відразу та отримуйте його в найкоротші терміни. Наші ціни приємно здивують вас!

► Які ємності бойлерів доступні в інтернет магазині EuroHim.com.ua?

У нашому інтернет магазині ви можете купити бойлери різної ємності:

  • 10л
  • 15л
  • 30л
  • 50л
  • 80л
  • 100л

Вибирайте той, який найбільше підходить для вашого дому.

► Бойлери Atlantic

Atlantic - французький бренд, який відомий своїми високоякісними бойлерами. Компанія була заснована в 1968 році та з тих пір стала одним з лідерів у виробництві бойлерів. Atlantic використовує технології, які дозволяють знижувати витрати електроенергії та збільшувати термін експлуатації бойлерів.

► Бойлери Ariston

Ariston - італійський бренд, який відомий своїми інноваційними технологіями та високоякісними бойлерами. Компанія була заснована в 1930 році та з тих пір стала одним з провідних виробників бойлерів у світі. Ariston використовує технології, які дозволяють знижувати витрати електроенергії та збільшувати термін експлуатації бойлерів.

► Бойлери TESY

Tesy - болгарський бренд, який відомий своїми високоякісними бойлерами та інноваційними технологіями. Компанія була заснована в 1990 році та з тих пір стала одним з провідних виробників бойлерів у світі. Tesy використовує технології, які дозволяють знижувати витрати електроенергії та збільшувати термін експлуатації бойлерів.

► Бойлери Thermex

Thermex - голландський бренд, який відомий своїми високоякісними бойлерами та інноваційними технологіями. Компанія була заснована в 1949 році та з тих пір стала одним з провідних виробників бойлерів у світі. Thermex використовує технології, які дозволяють знижувати витрати електроенергії та збільшувати термін експлуатації бойлерів.

► Бойлери Electrolux

Electrolux - шведський бренд, який відомий своїми високоякісними бойлерами та інноваційними технологіями. Компанія була заснована в 1919 році та з тих пір стала одним з провідних виробників бойлерів у світі. Electrolux використовує технології, які дозволяють знижувати витрати електроенергії та збільшувати термін експлуатації бойлерів.

Розгорнути