0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

БлендериПоказано з 1 по 20 із 317 (всього 16 сторінок)
☛Часті запитання про Блендери

Інтернет магазин EuroHim.com.ua - купити блендери

 

Блендер - це незамінний прилад в кожній кухні. Якщо ви вирішили придбати це чудове пристосування, то в інтернет магазині EuroHim.com.ua знайдете все, що вам потрібно. Наш асортимент складається з погружних, ручних, з чашею, на батарейках блендерів таких відомих виробників як Bosch, Braun, Philips, Tefal та багатьох інших. Ми пропонуємо широкий вибір товарів недорогої ціни.

 

Погружні блендери

У нашому інтернет магазині ви знайдете великий вибір погружних блендерів від таких виробників, як Bosch, Braun, Philips та Tefal. Кожен з них має свої особливості, зручну форму, надійну конструкцію і високу якість. Ціна на погружні блендери віристає від недорогих бюджетних моделей до дизайнерських блендерів преміум-класу.

 

Ручні блендери

Ручний блендер - один з найбільш універсальних та зручних приладів на кухні. У нашому інтернет магазині ви можете купити найкращі ручні блендери від таких виробників, як Bosch, Braun, та Tefal. Легкі в користуванні, компактні та зручні для миття. Ціна на ручні блендери відрізняється в залежності від функціональності, марки виробника та інших параметрів.

 

Блендери з чашею

Блендер з чашею досить зручний у використанні, особливо для приготування коктейлів та смузі. В інтернет магазині EuroHim.com.ua можна придбати блендери з чашами різних розмірів та форм. Наш асортимент представлений такими відомими брендами, як Bosch, Philips та Tefal. Ціни на блендери з чашою можуть відрізнятися залежно від марки виробника, функцій та інших параметрів.

 

Запитання та відповіді

► Які виробники блендерів можна придбати в інтернет магазині EuroHim.com.ua?

В інтернет магазині EuroHim.com.ua ви можете придбати блендери від таких відомих виробників, як Bosch, Braun, Philips, Tefal та багатьох інших.

 

► Які види блендерів доступні в інтернет магазині EuroHim.com.ua?

В інтернет магазині EuroHim.com.ua є різні види блендерів: погружні, ручні, блендери з чашею та деякі моделі, що працюють на батарейках.

 

►Які ціни на блендери є в інтернет магазині EuroHim.com.ua?

Інтернет магазин EuroHim.com.ua запропонує своїм клієнтам недорогі ціни на блендери, ціни можуть відрізнятися в залежності від марки виробника, функціональності та інших параметрів.

 

Топ 3 популярних блендерів

 
Модель Виробник Ціна Характеристики
1 PHILIPS HR3652/00 Philips 3999 грн. Потужність 1400 Вт, 2,2 л чаша, 6 ножів ProBlend 6 3D, 7 швидкостей + пульс, автоварка, функція розмелювання крихітного льоду.
2 BRAUN JB5160 Braun 4099 грн. Потужність 1000 Вт, 1,6 л чаша, функція розмелювання крихітного льоду, 5 швидкостей, функція пульсації.
3 TEFAL BL985E42 Tefal 3299 грн. Потужність 1200 Вт, 1,75 л чаша, 6 лез, технологія Tripl'Ax, 15 налаштувань швидкостей, функція пульсації
Розгорнути