Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1600VA, Schuko (BVX1600LI-GR)
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1600VA, Schuko (BVX1600LI-GR) – APC
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1600VA, Schuko (BVX1600LI-GR) – APC (вид 1)
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1600VA, Schuko (BVX1600LI-GR) – APC (вид 2)
New
В наявності
Код: 521113
Виробник: APC
Оплата
Оптимальна потужність у 1600 ВА (900 Вт) робить його ідеальним для домашнього використання або невеликих офісів. Форма вихідної напруги – апроксимована (ступінчаста) синусоїда, яка забезпечує безперебійне живлення чутливої техніки, не знижуючи її працездатності.
Цей пристрій має вбудовану акумуляторну батарею (12V / 7AH x 2), яка забезпечує тривалу автономну роботу під час вимкнень. Чотири Euro-розетки (Schuko) з інтегрованим захистом дозволяють підключати кілька пристроїв одночасно, тоді як інтелектуальне керування батареями підвищує їх довговічність та ефективність.
Артикул BVX1600LI-GR
ЖК-дисплей без дисплея
Модель Easy UPS 1600VA, Schuko
Потужність, Вт 900 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для ноутбуків, для домашніх ПК
Країна виробництва Китай
Потужність, ВА 1600 В*А
Кількість розеток 4 x Schuko
Тип виконання класичний
Автон. робота при max навантаж 1.1 хв
Розмір, мм (ШхГхВ) 190 x 140 x 390 мм
Вага, кг 10.2 кг
Час переходу на батарею, мс 6-10 мс
Вбудована батарея 12V / 7AH x 2
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 4
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%