Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 900VA, Schuko (BVX900LI-GR)
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 900VA, Schuko (BVX900LI-GR) – APC
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 900VA, Schuko (BVX900LI-GR) – APC (вид 1)
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 900VA, Schuko (BVX900LI-GR) – APC (вид 2)
В наявності
Код: 511202
Виробник: APC
Оплата
Розетки на батарейках і захисту від імпульсних перешкод
Акумуляторне резервне живлення і захист від імпульсних перенапруг
Отримано підтвердження відповідності вимогам безпеки від контролюючих організацій
Інтелектуальне управління батареями
Повідомлення про відмову батареї
Покращені функції захисту
Розташування розеток з урахуванням габаритів інтегрованих з виделками мережевих адаптерів
Дозволяє підключати вхідні блоки трансформаторів, які не блокуючи доступ до інших розеток.
Елегантний дизайн
Можливість холодного старту
Забезпечення тимчасового харчування від батарей при відключенні зовнішнього електроживлення.
Що підвищує автоматичне регулювання напруги
Світлодіодні індикатори
Оснащений індикаторами, за якими можна легко оцінити поточний стан пристрою і електромережі.
Звукові сигнали
Повідомлення про зміни мережевого електроживлення і умов роботи ДБЖ.
Артикул BVX900LI-GR
ЖК-дисплей без дисплея
Модель Easy UPS 900VA, Schuko
Потужність, Вт 480 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для мережевого обладнання, для побутової техніки
Країна виробництва Китай
Потужність, ВА 900 В*А
Кількість розеток 2 x Schuko
Тип виконання класичний
Автон. робота при max навантаж 1 хв
Розмір, мм (ШхГхВ) 160 x 120 x 355 мм
Вага, кг 6 кг
Вбудована батарея 12V / 9 AH x 1
Кількість АКБ 1
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Вхідна напруга 140 до 300 В
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 2
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%