Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 700VA, Schuko (BVX700LI-GR)
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 700VA, Schuko (BVX700LI-GR) – APC
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 700VA, Schuko (BVX700LI-GR) – APC (вид 1)
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 700VA, Schuko (BVX700LI-GR) – APC (вид 2)
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 700VA, Schuko (BVX700LI-GR) – APC (вид 3)
В наявності
Код: 333205
Виробник: APC
Оплата
Елегантний дизайн
Захист
Безпека
Можливість холодного старту
Світлодіодні індикатори
Повідомлення про відмову батареї
Покращені функції захисту
Інтерфейс підключення USB
Артикул BVX700LI-GR
Виробник APC
ЖК-дисплей без дисплея
Модель Easy UPS 700VA, Schuko
Мощность, Вт 360 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для мережевого обладнання
Країна виробництва Індія
Потужність, ВА 700 В*А
Кількість розеток 2 x Schuko
Тип виконання класичний
Автон. робота при max навантаж 1 хв
Розмір, мм (ШхГхВ) 138 x 98 x 310 мм
Вага, кг 4.2 кг
Час переходу на батарею, мс 6
Вбудована батарея 12V / 7AH x 1
Кількість АКБ 1
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Вхідна напруга 140 до 300 В
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 2
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%