Пристрій безперебійного живлення APC BX2200MI-GR
Пристрій безперебійного живлення APC BX2200MI-GR – APC
Пристрій безперебійного живлення APC BX2200MI-GR – APC (вид 1)
Пристрій безперебійного живлення APC BX2200MI-GR – APC (вид 2)
В наявності
Код: 511201
Виробник: APC
Оплата
Автоматична самодіагностика
Періодична самодіагностика батарей дає змогу своєчасно виявити батарею, що підлягає заміні.
Повідомлення про відмову батареї
Інтелектуальне керування батареями
Світлодіодний дисплей
Візуальні індикатори допоможуть швидко визначити стан пристрою й живлення.
Звукові сигнали
Повідомлення про зміни мережевого електроживлення й умов роботи ДБЖ.
Розетки з батарейним живленням і захистом від імпульсних перешкод
Розетки із захистом тільки від сплесків напруги
Отримане підтвердження відповідності вимогам безпеки від організацій, що контролюють
Артикул BX2200MI-GR
Виробник APC
Дополнительно не сумісний з БЖ з APFC
ЖК-дисплей без дисплея
Модель BX2200MI-GR
Потужність, Вт 1200 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для мережевого обладнання, для домашніх ПК, для робочих станцій
Країна виробництва Індія
Потужність, ВА 2200 В*А
Кількість розеток 4 x Schuko
Тип виконання класичний
Автон. робота при max навантаж 0.8 хв
Розмір, мм (ШхГхВ) 140 x 390 x 190 мм
Вага, кг 12.3 кг
Час переходу на батарею, мс 6-10 мс
Вбудована батарея 12V / 9 AH x 2
Кількість АКБ 2
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Гарантія, міс 24
Також шукають потужні, для дому, на 220 вольт
Акумуляторна батарея вбудована
Форма вихідної напруги апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 4
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%