Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD (BR1600MI)
Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD (BR1600MI) – APC
Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD (BR1600MI) – APC (вид 1)
Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD (BR1600MI) – APC (вид 2)
В наявності
Код: 441409
Виробник: APC
Оплата
Інтерфейс підключення USB
Артикул BR1600MI
Виробник APC
Дополнительно не сумісний з БЖ з APFC
ЖК-дисплей дисплей
Модель Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD
Потужність, Вт 960 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для відеоспостереження, для домашніх ПК
Країна виробництва Індія
Потужність, ВА 1600 В*А
Кількість розеток 8 x IEC 320 C13
Тип виконання класичний
Автон. робота при max навантаж 2.6 хв
Додатковий фільтр RJ-45
Розмір, мм (ШхГхВ) 485 x 330 x 225 мм
Вага, кг 10.9 кг
Час переходу на батарею, мс 8
Вбудована батарея APCRBC166
Кількість АКБ 1
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Гарантія, міс 24
Також шукають на 220 вольт
Акумуляторна батарея вбудована
Форма вихідної напруги апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Кількість IEC розеток, шт 8
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%