Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA (BR1600SI)
Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA (BR1600SI) – APC
Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA (BR1600SI) – APC (вид 1)
Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA (BR1600SI) – APC (вид 2)
Товар відсутній
Код: 500990
Виробник: APC
Оплата
Інтерфейс підключення USB, RS-232
Артикул BR1600SI
Виробник APC
ЖК-дисплей дисплей
Модель Back-UPS Pro BR 1600VA
Потужність, Вт 960 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для домашніх ПК, для робочих станцій
Країна виробництва Індія
Потужність, ВА 1600 В*А
Кількість розеток 8 x IEC 320 C13
Тип виконання класичний
Автон. робота при max навантаж 3.6 хв
Додатковий фільтр RJ-45
Розмір, мм (ШхГхВ) 260 x 100 x 368 мм
Вага, кг 12.1 кг
Вбудована батарея APCRBC163
Кількість АКБ 1
Тип виробу тривалої дії з правильною синусоїдою
Гарантія, міс 24
Також шукають на 220 вольт
Акумуляторна батарея вбудована
Форма вихідної напруги правильна (чиста) синусоїда
Кількість IEC розеток, шт 8
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%