Кронштейн AGN AGN80-460T
Кронштейн AGN AGN80-460T – AGN
Кронштейн AGN AGN80-460T – AGN (вид 1)
Кронштейн AGN AGN80-460T – AGN (вид 2)
Кронштейн AGN AGN80-460T
В наявності
Код: 469878
Виробник: AGN
Оплата
Опис Кронштейн AGN AGN80-460T
Кронштейн підтримує кут нахилу в межах 0°/-8°, що зробить перегляд максимально комфортним.
Фіксуючі гвинти входять у комплект постачання.
VESA 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400
Артикул AGN80-460T
Виробник AGN
Колір чорний
Количество степеней свободы 1
Максимальная нагрузка 45 кг
Модель AGN80-460T
Разміри 650 x 418 x 20 мм
Тип похилий
Призначення для телевізора
Материал метал
Вес 1.05 кг
Країна виробництва Китай
Мінімальна підтримувана діагональ 37"
Варіанти встановлення на стіну
Максимальна підтримувана діагональ 80"
Відстань до стіни 20 мм
Кут нахилу 0°~-8°
Гарантія, міс 12
Підтримувана діагональ 37", 38", 38.5", 39", 39.5", 40", 40.5", 42", 42.5", 43", 44", 45", 46", 47", 47.6", 48", 48.4", 49", 50", 51", 52", 53", 54", 54.6", 55", 56", 58", 59", 60", 61", 62", 63", 64", 64.5", 65", 70", 74.5", 75", 76, 76", 77", 78", 79", 80"
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%