Кронштейн AGN AGN43-222P
Кронштейн AGN AGN43-222P – AGN
Кронштейн AGN AGN43-222P – AGN (вид 1)
Кронштейн AGN AGN43-222P – AGN (вид 2)
Кронштейн AGN AGN43-222P
В наявності
Код: 469874
Виробник: AGN
Оплата
Опис Кронштейн AGN AGN43-222P
VESA 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 100 x 200
Артикул AGN43-222P
Виробник AGN
Колір чорний
Количество степеней свободы 4
Максимальная нагрузка 30 кг
Модель AGN43-222P
Разміри 374 x 224 x 224 мм
Тип поворотно-похилий
Призначення для телевізора
Материал метал
Вес 1.8 кг
Особливості система прокладки кабелів
Країна виробництва Китай
Мінімальна підтримувана діагональ 23"
Варіанти встановлення на стіну
Максимальна підтримувана діагональ 43"
Відстань до стіни 49-374 мм
Кут нахилу -10°~+5°
Гарантія, міс 12
Кут обертання +3°~-3°
Підтримувана діагональ 23", 23.6", 23.8", 24", 25", 26", 27", 27.5", 28", 28.5", 29", 30", 31.5", 32", 34", 35", 37", 38", 38.5", 39", 39.5", 40", 40.5", 42", 42.5", 43"
Кількість встановлюваних екранів 1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%