Кронштейн AGN AGN70-440F
Кронштейн AGN AGN70-440F – AGN
Кронштейн AGN AGN70-440F – AGN (вид 1)
Кронштейн AGN AGN70-440F – AGN (вид 2)
Кронштейн AGN AGN70-440F
В наявності
Код: 469875
Виробник: AGN
Оплата
Опис Кронштейн AGN AGN70-440F
Фіксуючі гвинти входять у комплект постачання.
Артикул AGN70-440F
Виробник AGN
Колір чорний
Количество степеней свободы 0
Максимальная нагрузка 45 кг
Модель AGN70-440F
Разміри 445 x 418 x 20 мм
Тип фіксований
Призначення для телевізора
Материал метал
Вес 0.85 кг
Країна виробництва Китай
Мінімальна підтримувана діагональ 32"
Варіанти встановлення на стіну
Максимальна підтримувана діагональ 70"
Відстань до стіни 20 мм
Гарантія, міс 12
Підтримувана діагональ 32", 34", 35", 37", 38", 38.5", 39", 39.5", 40", 40.5", 42", 42.5", 43", 44", 45", 46", 47", 47.6", 48", 48.4", 49", 50", 51", 52", 53", 54", 54.6", 55", 56", 58", 59", 60", 61", 62", 63", 64", 64.5", 65", 70"
Кількість встановлюваних екранів 1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%