Пристрій безперебійного живлення Prologix 800VA 640W (PLP800XL)
Пристрій безперебійного живлення Prologix 800VA 640W (PLP800XL) – ProLogix
Пристрій безперебійного живлення Prologix 800VA 640W (PLP800XL) – ProLogix (вид 1)
Пристрій безперебійного живлення Prologix 800VA 640W (PLP800XL) – ProLogix (вид 2)
Товар відсутній
Код: 507747
Виробник: ProLogix
Оплата
  • Діапазон вхідної напруги: 140 – 275 В
  • Номінальна вихідна напруга: 220 В
  • Номінальна потужність: 640 Вт
  • Форма вихідної напруги: правильна синусоїда
  • Час перемикання: 4-6 мс
  • Тип охолодження: активне
Артикул PLP800XL
Виробник Prologix
Дополнительно струм заряду акб - 10/20A
ЖК-дисплей дисплей
Модель 800VA 640W
Потужність, Вт 640 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для побутової техніки, для домашніх ПК
Країна виробництва Китай
Потужність, ВА 800 В*А
Кількість розеток 2 x Schuko
Тип виконання класичний
Розмір, мм (ШхГхВ) 290 х 255 х 120 мм
Вага, кг 9.8 кг
Гарантія, міс 24
Також шукають на 220 вольт
Акумуляторна батарея зовнішня (опція)
Форма вихідної напруги правильна (чиста) синусоїда
Напруга зовнішньої АКБ 12 В
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 2
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Пристрій безперебійного живлення Prologix 800VA 640W (PLP800XL)
Немає запитань про цей товар.
Код: 800VA 640W