Пристрій безперебійного живлення Prologix 600 360W (PLP600VA2LED)
Пристрій безперебійного живлення Prologix 600 360W (PLP600VA2LED) – ProLogix
Пристрій безперебійного живлення Prologix 600 360W (PLP600VA2LED) – ProLogix (вид 1)
Пристрій безперебійного живлення Prologix 600 360W (PLP600VA2LED) – ProLogix (вид 2)
В наявності
Код: 495548
Виробник: ProLogix
Оплата
Артикул PLP600VA2LED
Виробник Prologix
Дополнительно не сумісний з БЖ з APFC
ЖК-дисплей без дисплея
Модель 600 360W
Потужність, Вт 360 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для мережевого обладнання, для домашніх ПК
Країна виробництва Китай
Потужність, ВА 600 В*А
Кількість розеток 2 x Schuko
Тип виконання класичний
Розмір, мм (ШхГхВ) 101 x 279 x 142 мм
Вага, кг 4.2 кг
Час переходу на батарею, мс 2-6 мс
Вбудована батарея 12V / 7AH x 1
Кількість АКБ 1
Вхідна напруга 162-290 В
Гарантія, міс 24
Також шукають на 220 вольт
Акумуляторна батарея вбудована
Форма вихідної напруги апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 2
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Пристрій безперебійного живлення Prologix 600 360W (PLP600VA2LED)
Немає запитань про цей товар.
Код: 600 360W