Пристрій безперебійного живлення Prologix 1000VA 600W USB (PLPU1000VA4LED)
Пристрій безперебійного живлення Prologix 1000VA 600W USB (PLPU1000VA4LED) – ProLogix
Пристрій безперебійного живлення Prologix 1000VA 600W USB (PLPU1000VA4LED) – ProLogix (вид 1)
Пристрій безперебійного живлення Prologix 1000VA 600W USB (PLPU1000VA4LED) – ProLogix (вид 2)
New
В наявності
Код: 521134
Виробник: ProLogix
Оплата
Prologix 1000 належить до категорії лінійно-інтерактивних джерел живлення, забезпечуючи автоматичну стабілізацію напруги без переходу на батареї. Завдяки потужності 1000 ВА або 600 Вт, ДБЖ легко підтримує роботу підключених пристроїв, забезпечуючи їм безперебійність і захист.
Особливої уваги заслуговує надійність вбудованої батареї. Використання 12V / 7AH x 2 акумуляторів гарантує тривалий час автономної роботи, а можливість легкого обслуговування продовжує їх термін служби. Важливим фактором є також системи захисту від перевантажень, короткого замикання та перенапруги, що забезпечують безпеку ваших пристроїв.
Інтерфейс підключення USB
Артикул PLPU1000VA4LED
Виробник Prologix
Дополнительно не сумісний з БЖ з APFC
ЖК-дисплей дисплей
Модель 1000VA 600W USB
Потужність, Вт 600 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для мережевого обладнання, для ноутбуків, для домашніх ПК
Країна виробництва Китай
Потужність, ВА 1000 В*А
Кількість розеток 4 x Schuko
Тип виконання класичний
Розмір, мм (ШхГхВ) 130 x 320 x 182 мм
Вага, кг 8.2 кг
Час переходу на батарею, мс 2-6 мс
Кількість АКБ 2
Гарантія, міс 24
Також шукають на 220 вольт, 600 Вт
Акумуляторна батарея вбудована
Форма вихідної напруги апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 4
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Пристрій безперебійного живлення Prologix 1000VA 600W USB (PLPU1000VA4LED)
Немає запитань про цей товар.
Код: 1000VA 600W USB