Блок живлення Enermax 650W CyberG II (ERV650G-AHG-NAC)
Блок живлення Enermax 650W CyberG II (ERV650G-AHG-NAC) – ENERMAX
Блок живлення Enermax 650W CyberG II (ERV650G-AHG-NAC) – ENERMAX (вид 1)
Блок живлення Enermax 650W CyberG II (ERV650G-AHG-NAC) – ENERMAX (вид 2)
В наявності
Код: 490198
Виробник: ENERMAX
Оплата
Блок питания CyberG II 80 PLUS Gold немодульный ATX 3.1
  • Интегрирован с Intel ATX 3.1
  • Немодульный, сертифицирован по стандарту 80 PLUS Gold
  • 100% японские конденсаторы промышленного класса
  • 120-мм вентилятор с подшипником скольжения
  • Полностью черный плоский кабель
Артикул ERV650G-AHG-NAC
Виробник Enermax
Модель 650W CyberG II
Модульное подключение кабелей не має
Мощность 650 Вт
Размеры, мм 150 x 140 x 86 мм
Тип охлаждения вентилятор
Країна виробництва Китай
Тип БЖ для комп'ютерів
Стандарт БЖ ATX 12V v3.1
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold
Модуль PFC активний
Підключення материнскої плати 20+4 pin
Підключення процесора 4+4pin
Кількість роз'ємів SATA 5
Кількість роз'ємів Peripheral 3
OutputСurrent +5V 20A
OutputСurrent +3,3V 20A
OutputCurrent +12V1 41A
OutputСurrent -12V 0.3А
OutputСurrent +5Vsb
Діаметр вентиляторів 1x120 мм
Підключення відеокарти 1х12 4pin,2х6 2pin
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 3
Інше вентилятор із гідродинамічним підшипником
Гарантія, міс 36
(Збірка) Довжина блоку живлення, мм 150
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Блок живлення Enermax 650W CyberG II (ERV650G-AHG-NAC)
Немає запитань про цей товар.
Код: 650W CyberG II