Блок живлення Enermax 750W Cyberbron III (EMB750EWT-NAC)
Блок живлення Enermax 750W Cyberbron III (EMB750EWT-NAC) – ENERMAX
Блок живлення Enermax 750W Cyberbron III (EMB750EWT-NAC) – ENERMAX (вид 1)
Блок живлення Enermax 750W Cyberbron III (EMB750EWT-NAC) – ENERMAX (вид 2)
В наявності
Код: 490196
Виробник: ENERMAX
Оплата
Блок живлення Cyberbron III 80 PLUS Bronze, немодульний, ATX 3.1
  • Сертифікований блок живлення 80 PLUS Bronze
  • Інтегрований з ATX 3.1
  • Японські первинні конденсатори
  • Схема DC-DC
  • 120-мм вентилятор FDB
  • Немодульна конструкція
Артикул EMB750EWT-NAC
Виробник Enermax
Модель 750W Cyberbron III
Модульное подключение кабелей не має
Мощность 750 Вт
Размеры, мм 150 x 140 x 86 мм
Тип охлаждения вентилятор
Країна виробництва Китай
Тип БЖ для комп'ютерів
Стандарт БЖ ATX
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Модуль PFC активний
Підключення материнскої плати 20+4 pin
Підключення процесора 4+4pin
Кількість роз'ємів SATA 7
Кількість роз'ємів Peripheral 2
Кількість роз'ємів FDD 2
OutputСurrent +5V 20A
OutputСurrent +3,3V 20A
OutputCurrent +12V1 62.5A
OutputСurrent -12V 0.3А
OutputСurrent +5Vsb
Діаметр вентиляторів 1x120 мм
Підключення відеокарти 2x(6+2pin)
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Інше вентилятор із гідродинамічним підшипником
Гарантія, міс 36
(Збірка) Довжина блоку живлення, мм 150
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Блок живлення Enermax 750W Cyberbron III (EMB750EWT-NAC)
Немає запитань про цей товар.
Код: 750W Cyberbron III