Кулер до корпусу Enermax T.B.RGB A.D.3 PACK (UCTBRGBA12P-BP3)
Кулер до корпусу Enermax T.B.RGB A.D.3 PACK (UCTBRGBA12P-BP3) – ENERMAX
Кулер до корпусу Enermax T.B.RGB A.D.3 PACK (UCTBRGBA12P-BP3) – ENERMAX (вид 1)
Кулер до корпусу Enermax T.B.RGB A.D.3 PACK (UCTBRGBA12P-BP3) – ENERMAX (вид 2)
В наявності
Код: 479208
Виробник: ENERMAX
Оплата
Артикул UCTBRGBA12P-BP3
Виробник Enermax
Колір чорний
Модель T.B.RGB A.D.3 PACK
Подсветка різнокольорова
Вес 750 г
Розмір 120 x 120 x 25 мм
Країна виробництва Китай
Діаметр вентиляторів 120 мм
Кількість вентиляторів 3
Тип підшипника FDB Bearing (гідродинамічний)
Повітряний потік 47.53 CFM
Середнє напрацювання на відмову (MTBF) 160000 г
Тип роз'єму підключення 4-pin
Напруга живлення вентиляторів 12 В
Управління швидкістю обертання за рахунок PWM
Гарантія, міс 12
Рівень шуму 22 дБ
Максимальна швидкість обертання 1500RPM
Споживаний струм 0.15 А
Номінальна швидкість обертання 500RPM
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%