Блок живлення Enermax 1000W Revolution III (ERV1000G-AHG-MAC)
Блок живлення Enermax 1000W Revolution III (ERV1000G-AHG-MAC) – ENERMAX
Блок живлення Enermax 1000W Revolution III (ERV1000G-AHG-MAC) – ENERMAX (вид 1)
Блок живлення Enermax 1000W Revolution III (ERV1000G-AHG-MAC) – ENERMAX (вид 2)
В наявності
Код: 490208
Виробник: ENERMAX
Оплата
REVOLUTION III 80 PLUS Gold повністю модульний блок живлення ATX 3.1.
  • Інтегрований з Intel ATX 3.1
  • Повністю модульний, сертифікований 80 PLUS Gold
  • До комплекту входить один кабель Native 12V-2x6 потужністю 600 Вт
  • 100% японські конденсатори промислового класу
  • Ультратихий 120-мм вентилятор FDB
  • Кабелі в сітчастому обплетенні з набором із 21 Cable Comb Kit
Артикул ERV1000G-AHG-MAC
Виробник Enermax
Модель 1000W Revolution III
Модульное подключение кабелей Full
Мощность 1000 Вт
Размеры, мм 150 x 150 x 86 мм
Тип охлаждения вентилятор
Країна виробництва Китай
Тип БЖ модульні, для комп'ютерів
Стандарт БЖ ATX 12V v3.1
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold
Модуль PFC активний
Підключення материнскої плати 20+4 pin
Підключення процесора 2x4+4pin
Кількість роз'ємів SATA 9
Кількість роз'ємів Peripheral 3
OutputСurrent +5V 20A
OutputСurrent +3,3V 20A
OutputCurrent +12V1 54A
OutputСurrent -12V 0.3А
OutputСurrent +5Vsb
Діаметр вентиляторів 1x120 мм
Підключення відеокарти 1х12 4pin,3х6 2pin
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Інше вентилятор із гідродинамічним підшипником
Гарантія, міс 36
(Збірка) Довжина блоку живлення, мм 150
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Блок живлення Enermax 1000W Revolution III (ERV1000G-AHG-MAC)
Немає запитань про цей товар.
Код: 1000W Revolution III