Телевізор Philips 65OLED910/12
Телевізор Philips 65OLED910/12 – PHILIPS
Телевізор Philips 65OLED910/12 – PHILIPS (вид 1)
Телевізор Philips 65OLED910/12 – PHILIPS (вид 2)
New
Телевізор Philips 65OLED910/12
Товар відсутній
Код: 512687
Виробник: PHILIPS
Оплата
Повне занурення. Телевізор із 4-стороннім підсвічуванням Ambilight.
Яскрава панель OLED META. Точність, яскравість і деталізація
Легендарний звук Bowers & Wilkins
Що б ви не дивились, зображення надзвичайно реалістичне. Процесор P5 зі штучним інтелектом
Кінематографічний перегляд будь-якого контенту й ігор
Технологія об’ємного звуку з ефектом занурення
Комплексне ігрове рішення. Захоплююча гра для кожного геймера
Розваги, які ви любите, з невеликою допомогою від Google.
Під’єднання до мереж розумного дому, голосових помічників тощо
Продуманий дизайн. Відповідальне упакування
Bluetooth так
Wi-Fi так
Артикул 65OLED910/12
Виробник Philips
Интерфейсы подключения 2 x HDMI, Headphone, 1 x USB, 1 x RJ-45, CI, 1 x USB 3.0
Модель 65OLED910/12
Операционная система Google TV
Тип матрицы OLED
Країна виробництва Китай
Тип телевизора Smart TV
Діагональ экрану 65"
Роздільна здатність екрану 3840 x 2160
Частота оновлення 120 Гц
Потужність динаміків 80 Вт
Підтримка Smart TV так
Розміри з підставкою 1444.3 x 887.5 x 290 мм
Розміри без підставки 1444.3 x 863.4 x 47.3 мм
Вага з підставкою 24.86 кг
Вага без підставки 24.5 кг
Технології поліпшення зображення HLG
Flash Memory 32GB
DDR 4G
Гарантія, міс 12
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%