0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Телевізор Philips 50PUS7000/12

Телевізор Philips 50PUS7000/12 – PHILIPS
Телевізор Philips 50PUS7000/12 – PHILIPS (вид 1)
Телевізор Philips 50PUS7000/12 – PHILIPS (вид 2)

Телевізор Philips 50PUS7000/12

В наявності
Код: 470024
3
Виробник: PHILIPS
16 829 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Телевізор Philips 50PUS7000/12

Яскраві моменти. Чіткіші сцени.

Збільште масштаб. Пориньте в деталі. Це точність, яка виходить за межі можливого. Екран Pixel Precise Ultra HD забезпечує чіткість і реалістичність деталей, що наповнює кожну мить захоплюючими враженнями.

Оточіть себе звуком Dolby Atmos та DTS:X

Завдяки Dolby Atmos, що відтворює звук так, як задумав режисер, та DTS:X для створення 3D-звуку, ви відчуваєте себе так, ніби справді перебуваєте в місці події. Додавання цього додаткового виміру до звуку забезпечує більш захоплюючий досвід прослуховування вдома.

Titan OS. Зручна ОС.

Платформа Philips Smart TV Titan OS дає змогу дивитися те, що ви любите, і швидко. Від сиквелів до серіалів, від документальних до драматичних фільмів – увесь улюблений контент доступний одним натисненням кнопки. Що б ви не захотіли подивитися, усі найкращі додатки для потокового мовлення у вас під рукою.

Легке під’єднання до мереж розумного дому

Сумісність із Matter Smart Home означає, що ви можете керувати телевізором через додаток Matter Smart Home або за допомогою голосу через пристрої з підтримкою Alexa або через розумні гучномовці Google. Таким чином, за допомогою голосового керування можна знаходити фільми, шоу, отримувати рекомендації й багато іншого. Телевізор також сумісний із пристроями з підтримкою Alexa та Apple AirPlay.

Колір і контрастність, що розкриваються завдяки HDR10+

Очікувано більше деталей. Кадр за кадром покращується якість зображення. Завдяки більшому акценту на кольорі й контрастності, навіть найтемніші моменти та найяскравіші сцени стають чіткішими.

Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу

Чітко почуйте кожне слово. Функція підсилення вокалу дозволяє слухачеві збільшувати або зменшувати гучність діалогів без жодного впливу на фоновий звук. Таким чином, ви не пропустите жодного моменту, оскільки кожне вимовлене речення звучатиме чіткіше.

Можливість підключення для ігор

HDMI 2.1 і VRR допоможуть вам користуватися консоллю на максимум, прискоривши ігровий процес і згладивши графіку. Завдяки налаштуванню низької затримки введення, яке автоматично вмикається разом із консоллю, ви готові до нового рівня в іграх.

Європейський дизайн із турботою про екологію

Ретельно продуманий дизайн передбачає майже безрамковий екран, підставку й пульт дистанційного керування, виготовлені з переробленого пластику. Швидкий і легкий пошук контенту завдяки Titan OS. Кожна найменша деталь ретельно продумана, аж до упаковки та інструкцій із перероблених матеріалів із сертифікатом FSC у комплекті.

Основні характеристики Телевізор Philips 50PUS7000/12

Bluetooth так
VESA VESA (200х100мм)
Wi-Fi так
Артикул 50PUS7000/12
Виробник Philips
Дополнительно Youtube.com, Netflix, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Amazon Prime Video
Интерфейсы подключения 3 x HDMI, Антенний, 1 x цифровий аудіовихід, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI
Колір чорний
Модель 50PUS7000/12
Операционная система Titan OS
Примечание Офіційно імпортований ТВ
Тип матрицы LCD
Країна виробництва Польща
Тип телевизора Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 4K-телевізори
Діагональ экрану 50"
Роздільна здатність екрану 3840 x 2160
Частота оновлення 60 Гц
Частота розгортки панелі 60 Гц
Процесор зображення Pixel Precise Ultra HD
Тип тюнеру цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Потужність динаміків 20 Вт
Підтримка Smart TV так
Розміри з підставкою 1111 x 670 x 256 мм
Розміри без підставки 1111 x 649 x 88 мм
Вага з підставкою 8.07 кг
Вага без підставки 7.92 кг
Технології поліпшення зображення Micro Dimming, HDR10+, Pixel Precise Ultra HD, HDR10, Ultra Resolution, VRR, ALLM, Apple AirPlay, Crystal Clear, eARC, ECO
Підтримувані формати AVI, MKV, SMI, SSA, MP3, AAC, JPEG, BMP, PNG, MPEG1, GIF, SRT, SUB, TXT, ASS, WAV, MPEG4, FLAC, VP9, MPEG2, HEIF, AV1, H.264/MPEG-4 AVC, HEVC (H.265)
Flash Memory 8GB
Гарантія, міс 24
Також шукають з Інтернетом, з тв тюнером, на стіну, для супутникового ТБ, для ігор, для PlayStation
HDR з HDR
Органи управління мультимедійний пульт
Також Smart TV

Відгуки про Телевізор Philips 50PUS7000/12

4.3
3
1
0%
2
0%
3
0%
4
66%
5
33%
m
market_user2022
29 Липня, 2026
Не можу не поділитися своїми враженнями від телевізора! Використовую його вже кілька тижнів, і відзначаю, що зображення дійсно яскраве, а функції Smart TV дуже зручні. Розважатися можна без проблем — Netflix та YouTube працюють на ура. Єдине, що не сподобалося — це звук, але в цілому задоволений покупкою. Рекомендую!
u
user_2432
27 Липня, 2026
Коли відкрив коробку з телевізором, враження були просто неймовірні! Він виглядає дуже стильно, а чорний колір додає елегантності. Після підключення до Wi-Fi, картина на екрані просто захоплює. Зображення чітке і яскраве, а можливість дивитися Netflix і інші сервіси – це справжня знахідка. Дуже задоволений покупкою!
u
user_2412
25 Липня, 2026
Після довгих роздумів вирішив замінити старий телевізор на новий. Цей Philips став чудовим вибором! Зразу підключився до Wi-Fi, переглядаю улюблені серіали на Netflix. Якість зображення приємно порадувала, особливо в 4K. Єдине, що не вистачає - це більше додатків в магазині. Загалом, задоволений покупкою!

Питання та відповіді (FAQ) Телевізор Philips 50PUS7000/12

Немає запитань про цей товар.
Телевізор Philips 50PUS7000/12 – PHILIPS
Телевізор Philips 50PUS7000/12
Код: 50PUS7000/12
В наявності
16 829 грн.
Нещодавно переглянуті
Телевізор Philips 50PUS7810/12
3
В наявності
19 153 грн.
Телевізор Romsat 32HSH1950T2
3
В наявності
5 503 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email