Телевізор Philips 55PUS8510/12
Телевізор Philips 55PUS8510/12 – PHILIPS
Телевізор Philips 55PUS8510/12 – PHILIPS (вид 1)
Телевізор Philips 55PUS8510/12 – PHILIPS (вид 2)
Телевізор Philips 55PUS8510/12
В наявності
Код: 470065
Виробник: PHILIPS
Оплата
Є телевізор. А є телевізор з Ambilight
4K QLED для яскравого перегляду й якості кольорів на основі квантових точок
Наблизьтеся до деталей із точністю до піксела
Dolby Atmos створює звук, подібний до кінематографічного
DTS:X для абсолютного 3D-звуку
Тримайте контент ближче до себе з Titan OS
Легко під’єднуйтеся до мережі вашого розумного дому
Розміри на вибір
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Можливість підключення для ігор
Європейське дизайнерське мислення
Bluetooth так
VESA VESA (200х100мм)
Wi-Fi так
Артикул 55PUS8510/12
Виробник Philips
Интерфейсы подключения 3 x HDMI, Антенний, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, Аудіовихід
Колір чорний
Модель 55PUS8510/12
Операционная система Titan
Тип матрицы QLED
Країна виробництва Польща
Тип телевизора Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Діагональ экрану 55"
Роздільна здатність екрану 3840 x 2160
Тип підсвічування Direct LED
Частота оновлення 60 Гц
Процесор зображення Pixel Precise Ultra HD
Тип тюнеру цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2
Потужність динаміків 20 Вт
Підтримка Smart TV так
Енергоспоживання 78 Вт
Розміри з підставкою 1226.4 x 777.8 x 280.4 мм
Розміри без підставки 1226.4 x 714.57 x 88.1 мм
Вага з підставкою 10.3 кг
Вага без підставки 9.9 кг
Flash Memory 8GB
CPU Pixel Precise Ultra HD
DDR 3GB
Гарантія, міс 24
Також шукають з Інтернетом, з тв тюнером, на стіну, для ігор, для PlayStation
HDR з HDR
Органи управління мультимедійний пульт, управління смартфоном, Голосовий пошук
Також Smart TV
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%