Телевізор Philips 40PFS6000/12
Телевізор Philips 40PFS6000/12 – PHILIPS
Телевізор Philips 40PFS6000/12 – PHILIPS (вид 1)
Телевізор Philips 40PFS6000/12 – PHILIPS (вид 2)
Телевізор Philips 40PFS6000/12
В наявності
Код: 470071
Виробник: PHILIPS
Оплата
Отримайте краще зображення з FHD
Невеликий, розумний і універсальний
Колір і контрастність із HDR10 і HLG
Dolby Audio для чіткого, чистого звуку
Titan OS. Зручна ОС
Легке під’єднання до мереж «розумного» дому
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Європейські цінності в дизайні
Знайдіть розмір, який відповідає вашим потребам
VESA VESA (200x200мм)
Артикул 40PFS6000/12
Виробник Philips
Интерфейсы подключения 3 x HDMI, Антенний, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI
Колір чорний
Модель 40PFS6000/12
Операционная система Titan
Тип матрицы LCD
Країна виробництва Польща
Тип телевизора Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор
Діагональ экрану 40"
Роздільна здатність екрану 1920 x 1080
Тип підсвічування Direct LED
Частота оновлення 60 Гц
Процесор зображення Pixel Plus HD
Тип тюнеру цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2
Потужність динаміків 16 Вт
Підтримка Smart TV так
Енергоспоживання 27 Вт
Розміри з підставкою 892 x 539 x 210 мм
Розміри без підставки 892 x 517 x 84 мм
Вага з підставкою 5.1 кг
Вага без підставки 5.05 кг
Flash Memory 8GB
DDR 1.5G
Гарантія, міс 24
Також шукають з Інтернетом, з тв тюнером, на стіну, для дачі
HDR з HDR
Органи управління мультимедійний пульт, управління смартфоном
Також Smart TV
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%