Телевізор Philips 32PHS6000/12
Телевізор Philips 32PHS6000/12 – PHILIPS
Телевізор Philips 32PHS6000/12 – PHILIPS (вид 1)
Телевізор Philips 32PHS6000/12 – PHILIPS (вид 2)
Телевізор Philips 32PHS6000/12
В наявності
Код: 482189
Виробник: PHILIPS
Оплата
Невеликий, розумний та універсальний
Отримайте краще зображення з HD
Колір і контрастність із HDR10 та HLG
Dolby Audio для чіткого, чистого звуку
Titan OS. Зручна ОС.
Легке під’єднання до мереж «розумного» дому
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Європейські цінності в дизайні
Знайдіть розмір, який відповідає вашим потребам
VESA VESA (100х100мм)
Wi-Fi так
Артикул 32PHS6000/12
Виробник Philips
Интерфейсы подключения 3 x HDMI, 1 x цифровий аудіовихід, 1 x RJ-45, 2 x USB, Аудіовихід
Колір чорний
Модель 32PHS6000/12
Операционная система Titan
Країна виробництва Польща
Діагональ экрану 32"
Роздільна здатність екрану 1366 x 768
Частота оновлення 60 Гц
Процесор зображення Pixel Plus HD
Тип тюнеру аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2
Потужність динаміків 12 Вт
Підтримка Smart TV так
Розміри з підставкою 715 x 448 x 205 мм
Розміри без підставки 715 x 432 x 83 мм
Вага з підставкою 3.5 кг
Вага без підставки 3.45 кг
Гарантія, міс 24
Також Smart TV
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%