Система рідинного охолодження Enermax Liqmax III 360 White ARGB (ELC-LMT360-W-ARGB)
Система рідинного охолодження Enermax Liqmax III 360 White ARGB (ELC-LMT360-W-ARGB) – ENERMAX
New
В наявності
Код: 518153
Виробник: ENERMAX
Оплата
Успішна серія Liqmax тепер нарешті має освітлення RGB. Водоблок з акриловим ефектом має дизайн Aurabelt, який забезпечує яскраві світлові ефекти. Liqmax III RGB підтримує синхронізацію з материнськими платами, що мають 4-контактні роз'єми RGB (+ 12В/G/R/B). Завдяки запатентованій двокамерній конструкції ENERMAX, центральному входу охолоджувальної рідини (CCI) і технології шунтування каналів (SCT) кулер забезпечує швидше теплопередавання та збільшений термін експлуатації. Вентилятори RGB з двома опуклими лопатями оптимізовані для радіаторів і генерують високий статичний тиск для відведення тепла з охолоджувальних ребер.
Двокамерний водоблок
Конструкція центрального входу охолоджувальної рідини (CCI)
Aurabelt водоблок
Труби
Радіатор
Радіатор має велику охолоджувальну поверхню з високою теплообмінною здатністю завдяки тонким каналам і тонким алюмінієвим ребрам. LIQMAX III АRGB постачається з компактним 360-мм радіатором із потужністю охолодження 360 Вт TDP.
  • Вентилятор RGB із двома опуклими лопатями
  • Подвійні опуклі лопаті вентилятора є результатом точного інженерного розрахунку форми та кутів.
  • Вентилятор створює тиск повітря притискної сили та великий об'єм повітряного потоку.
  • Рама обладнана гумовими накладками для зниження вібрації й шуму.
Примітка: Адресовані світлодіоди RGB працюють від напруги 5 В, не підключайте їх до виходу 4 pin з напругою 12 В. Неправильне підключення може призвести до пошкодження світлодіодним стрічки / джерела світла вентилятора!
Артикул ELC-LMT360-W-ARGB
Виробник Enermax
Колір білий
Модель Liqmax III 360 White ARGB
Подсветка ARGB
Вес 968 г
Країна виробництва Китай
Діаметр вентиляторів 120 мм
Кількість вентиляторів 3
Повітряний потік 72.1 CFM
Тиск 1.98 мм H2O
Напруга живлення вентиляторів 12 В
Управління швидкістю обертання так
Для процесорів INTEL, AMD
Матеріал радіатора алюміній
Роз'єми живлення 3-pin, 4-pin
Розміри радіаторів 394 x 120 x 27 мм
Розміри вентиляторів 120 x 120 x 25 мм
Гарантія, міс 24
Рівень шуму 27 dB
Максимальна частота обертів 1600 об/хв
Тип підшипників керамічний підшипник кочення (Ceramic bearing)
Максимальний TDP 360 Вт
Обслуговування СРО немає
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%