Система рідинного охолодження Enermax Aquafusion ADV 240 White ARGB (ELC-AQFA240-SQA-W)
Система рідинного охолодження Enermax Aquafusion ADV 240 White ARGB (ELC-AQFA240-SQA-W) – ENERMAX
В наявності
Код: 489567
Виробник: ENERMAX
Оплата
Рідкісний процесорний кулер AQUAFUSION ADV Series 240 мм, білий
  • Aurabelt, що світиться, і нескінченне відображення RGB
  • Вентилятори ENERMAX SquA RGB ADV входять до комплекту.
  • Підтримка адресованої синхронізації RGB M/B
  • Запатентована конструкція двокамерного водоблоку
  • Запатентована технологія шунтуючих каналів
Артикул ELC-AQFA240-SQA-W
Виробник Enermax
Колір білий
Модель Aquafusion ADV 240 White ARGB
Подсветка ARGB
Країна виробництва Китай
Діаметр вентиляторів 120 мм
Кількість вентиляторів 2
Повітряний потік 67 CFM
Тиск 3.6 мм H2O
Напруга живлення вентиляторів 12 В
Управління швидкістю обертання так
Для процесорів INTEL, AMD
Матеріал радіатора алюміній
Роз'єми живлення 3-pin, 4-pin
Розміри радіаторів 274 x 120 x 27 мм
Розміри вентиляторів 120 x 120 x 26 мм
Гарантія, міс 24
Рівень шуму 27 dB
Максимальна частота обертів 2000 об/хв
Тип підшипників гідродинамічний (FDB Bearing)
Максимальний TDP 360 Вт
Обслуговування СРО немає
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%