Кулер до корпусу Scythe Kaze Flex 120 RGB Fan (SU1225FD12MR-RH)
Кулер до корпусу Scythe Kaze Flex 120 RGB Fan (SU1225FD12MR-RH) – Scythe
Кулер до корпусу Scythe Kaze Flex 120 RGB Fan (SU1225FD12MR-RH) – Scythe (вид 1)
Товар відсутній
Код: 388825
Виробник: Scythe
Оплата
Гідродинамічний підшипник FDB
Інтегрована антивібраційна система
Широкий діапазон застосувань
Артикул SU1225FD12MR-RH
Виробник Scythe
Колір білий, чорний
Модель Kaze Flex 120 RGB Fan
Подсветка різнокольорова
Потребляемая мощность 1.56 Вт
Вес 140 г
Розмір 120 х 120 х 27 мм
Країна виробництва Китай
Діаметр вентиляторів 120 мм
Кількість вентиляторів 1
Тип підшипника гідродинамічний підшипник
Повітряний потік 51.17 CFM
Тиск 1.05 мм H2O
Середнє напрацювання на відмову (MTBF) 120000 г
Тип роз'єму підключення 3-pin
Напруга живлення вентиляторів 12 В
Гарантія, міс 12
Рівень шуму 27 дБ
Максимальна швидкість обертання 1200RPM
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%