Кулер до корпусу Scythe Kaze Flex 120 RGB Fan (SU1225FD12LR-RD)
Кулер до корпусу Scythe Kaze Flex 120 RGB Fan (SU1225FD12LR-RD) – Scythe
Кулер до корпусу Scythe Kaze Flex 120 RGB Fan (SU1225FD12LR-RD) – Scythe (вид 1)
Кулер до корпусу Scythe Kaze Flex 120 RGB Fan (SU1225FD12LR-RD) – Scythe (вид 2)
В наявності
Код: 490356
Виробник: Scythe
Оплата
Гідродинамічний підшипник FDB
Інтегрована антивібраційна система
Широкий діапазон застосувань
Артикул SU1225FD12LR-RD
Виробник Scythe
Колір білий, чорний
Модель Kaze Flex 120 RGB Fan
Подсветка немає
Вес 140 г
Розмір 120 х 120 х 27 мм
Країна виробництва Китай
Діаметр вентиляторів 120 мм
Кількість вентиляторів 1
Повітряний потік 43 CFM
Тиск 0.49 мм H2O
Середнє напрацювання на відмову (MTBF) 120000 г
Тип роз'єму підключення 3-pin
Напруга живлення вентиляторів 12 В
Гарантія, міс 12
Рівень шуму 27 дБ
Максимальна швидкість обертання 800RPM
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%