Процесор INTEL Core™ i7 14700F (BX8071514700F)
Процесор INTEL Core™ i7 14700F (BX8071514700F) – INTEL
В наявності
Код: 347346
Виробник: INTEL
Оплата
Артикул BX8071514700F
Виробник INTEL
Модель Core™ i7 14700F
Країна виробництва США
Кількість ядер 20 ядер
Сокет 1700
Тип оперативної пам'яті DDR4, DDR5
Тип поставки BOX без кулера
Кількість потоків 28 потока
Техпроцес 14nm
Сімейство процесора Intel Core i7
Графічне ядро немає
Гарантія, міс 36
Також шукають потужні, топові, ігрові, для майнінгу, з авторозгоном (режим Turbo)
Покоління процесорів Intel Raptor Lake Refresh
Базова тактова частота процесора 2.1 GHz
Максимальна тактова частота процесора 5.4 GHz
Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня L2: 28MB
Максимальна швидкодія пам'яті 5600 MHz
Кількість каналів пам'яті 2
Максимально допустима температура 100°C
Версія PCI express 5.0 and 4.0
Кеш-пам'ять 33 MB Intel Smart Cache
Максимальний обсяг оперативной пам'яті 192 GB
Максимальна пропускна здатність пам'яті 89.6 GB/s
Охолодження в комплекті без кулера
Максимальний TDP 219 Вт
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Процесор INTEL Core™ i7 14700F (BX8071514700F)
Немає запитань про цей товар.
Код: Core™ i7 14700F