Процесор INTEL Core™ i3 14100F (BX8071514100F)
Процесор INTEL Core™ i3 14100F (BX8071514100F) – INTEL
Процесор INTEL Core™ i3 14100F (BX8071514100F) – INTEL (вид 1)
Процесор INTEL Core™ i3 14100F (BX8071514100F) – INTEL (вид 2)
В наявності
Код: 343886
Виробник: INTEL
Оплата
Артикул BX8071514100F
Виробник INTEL
Модель Core™ i3 14100F
Країна виробництва США
Кількість ядер 4 ядра
Сокет 1700
Тип оперативної пам'яті DDR4, DDR5
Тип поставки BOX
Кількість потоків 8 потоків
Сімейство процесора Intel Core i3
Графічне ядро немає
Гарантія, міс 36
Також шукають хороші, бюджетні для ігор, з авторозгоном (режим Turbo), для gtx 1050 ti, для rx 580
Покоління процесорів Intel Raptor Lake Refresh
Базова тактова частота процесора 3.5 GHz
Максимальна тактова частота процесора 4.7 GHz
Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня L2: 5MB
Максимальна швидкодія пам'яті 4800 MHz
Кількість каналів пам'яті 2
Максимально допустима температура 100°C
Версія PCI express 5.0 and 4.0
Кеш-пам'ять 12 MB Intel Smart Cache
Максимальний обсяг оперативной пам'яті 192 GB
Максимальна пропускна здатність пам'яті 76.8 GB/s
Охолодження в комплекті кулер у комплекті
Максимальний TDP 110 Вт
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Процесор INTEL Core™ i3 14100F (BX8071514100F)
Немає запитань про цей товар.
Код: Core™ i3 14100F