Пристрій безперебійного живлення FSP NanoFit 600VA Schuko (PPF3602303)
Пристрій безперебійного живлення FSP NanoFit 600VA Schuko (PPF3602303) – FSP
Пристрій безперебійного живлення FSP NanoFit 600VA Schuko (PPF3602303) – FSP (вид 1)
Товар відсутній
Код: 461615
Виробник: FSP
Оплата
Артикул PPF3602303
ЖК-дисплей без дисплея
Модель NanoFit 600VA Schuko
Потужність, Вт 360 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для домашніх ПК
Країна виробництва Тайвань
Потужність, ВА 600 В*А
Тип виконання класичний
Розмір, мм (ШхГхВ) 159 x 305 x 90 мм
Вага, кг 2.6 кг
Вбудована батарея 12V / 4.5AH x 1
Кількість АКБ 1
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Гарантія, міс 12
Також шукають на 220 вольт
Форма вихідної напруги апроксимована (ступінчаста) синусоїда
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%